Ea System Damian Ziesemer

Naprawa maszyn przemysłowych

Automatyka
78-312 Klępczewo 1e/9 zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
514 862 435
Adres korespondencyjny
78-312 Klępczewo 1e/9 zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Ea System to firma należąca do Damiana Ziesemera i znajduje się w Klępczewie, w województwie zachodniopomorskim. Działalność powstała w 2018 roku i jest wynikiem 10-letniego doświadczenia w branży. Oferujemy Państwu usługi z zakresu automatyki przemysłowej. Zapraszamy.
Produkty i usługi
EA System to specjaliści w obsłudze maszyn przemysłowych oraz urządzeń automatyki przemysłowej. Współpracując z Klientami, wykonujemy dla nich indywidualne układy sterowań dostosowane do potrzeb branży i linii produkcyjnej. Współpracujemy m.in. z tartakami, wtryskowniami, kopalniami, węzłami betoniarskimi i narzędziowniami.

Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne, a także baterie kondensatorów, przyłącza zasilania i instalacje teletechniczne. Oferujemy pomiary instalacji elektrycznych i natężenia oświetlenia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi takie jak:
- pomoc techniczna w zakresie automatyki przemysłowej,
- usprawnienie linii produkcyjnych,
- modernizacja aktualnych układów sterowań,
- budowa nowych układów sterowań,
- naprawa maszyn przemysłowych i elektroniki,
- pomiary elektryczne.

Ea System pomaga państwu dostosować technologię do potrzeb waszej firmy. Dbamy o to, aby technologia spełniała wszystkie normy i wymogi prawne. Możemy także sporządzić projekt wstępny i zwizualizować go naszemu Klientowi.

Naprawiamy wytłaczarki, traki, wtryskarki do tworzyw sztucznych i inne urządzenia, które działają przy użyciu hydrauliki siłowej, pneumatyki i napędu elektrycznego.

Zapraszamy do współpracy z firmą Ea System z Klępczewa. Oferujemy swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Więcej informacji o firmie można uzyskać na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń