Orcus Zakład usług pogrzebowych

Profesjonalne i sumienne usługi pogrzebowe

Usługi pogrzebowe
ul. Powstańców Warszawskich 20 A, 78-320 Połczyn-Zdrój zachodniopomorskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(94) 365 25 89
jeziorni@op.pl
Świdwin ul. Kombatantów Polskich 4 a
943652589
Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Warszawskich 20 A, 78-320 Połczyn-Zdrój zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Zakład usług pogrzebowych Orcus świadczy usługi pogrzebowe na terenie miejscowości Połczyn-Zdrój. Zajmujemy się również sprzedażą zniczy, kwiatów, wieńców i trumien. Uwzględniając specyfikację prowadzonej działalności, pracujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zakład odznacza się szacunkiem i profesjonalizmem wobec swoich Klientów.
Produkty i usługi

Zakład usług pogrzebowych w miejscowości Połczyn-Zdrój działa na rynku do 1993 roku. Sumienna praca sprawiła, iż zapracowaliśmy na wizerunek firmy rzetelnej,
godnej zaufania oraz niezastąpionej w pomocy, w najboleśniejszych chwilach życia.

Zakład świadczy usługi w zakresie kompleksowej organizacji pogrzebów. Obejmuje ona przede wszystkim przygotowanie oraz obsługę ceremonii pogrzebowych na terenie całego kraju. Zajmujemy się budową grobowców, przede wszystkim grobowców murowanych. Ze względu na charakter prowadzonej działalności oferujemy Państwu transport zwłok na terenie kraju jak i poza jego granicami. Poza pogrzebami tradycyjnymi wykonujemy również kremacje. Zakład wyposażony jest w specjalistyczne prosektorium umożliwiające przechowanie oraz przygotowanie zwłok do pochówku. Wykonujemy ekshumacje.

Zakład przejmuje na siebie wykonanie wszystkich czynności związanych z organizacją pochówku oraz ceremonii by Państwo mogli skupić się na tym co najważniejsze. Firma zorganizuje odpowiednią do sytuacji oprawę muzyczną wykonywaną na organach lub trąbce. Istnieje także możliwość zatrudnienia profesjonalnych śpiewaków. Klientom świadczymy profesjonalną pomoc prawną oraz formalną. W zakładzie działa także pogotowie pogrzebowe dostępne przez 24 godziny na dobę.

Pełnimy profesjonalną opiekę nad grobami obejmującą renowację nagrobków, montaż ławeczek, obudów oraz wykonanie wszelkich prac porządkowych.

W zakładzie istnieje możliwość zakupu akcesoriów pogrzebowych oraz obudów na grób takich jak ławeczki cmentarne, wieńce, kwiaty, stroiki, świece i znicze.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
białogardzki, goleniowski, gryficki, kołobrzeski, Koszalin, sławieński, szczecinecki, świdwiński, wałecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń