Biuro Turystyki Skandynawskiej Fregata

Wycieczki do Skandynawii

Biura podróży i agencje turystyczne
ul. Żeromskiego 1, 72-600 Świnoujście zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(91) 327 08 05
Karolina 601403006, Ryszard 605393777, Sandra
695950915
ul. Uzdrowiskowa 20, 72-600 Świnoujście
913224777
Rejsy po 44 wyspach
783909808
http://www.narozlewisku.pl
Adres korespondencyjny
ul. Żeromskiego 172-600 Świnoujście tel. 91 327 08 05
Biuro Turystyki Skandynawskiej Fregata

Informacje

Opis działalności
Biuro turystyki skandynawskiej Fregata znajdą Państwo w Świnoujściu, w województwie zachodniopomorskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1990 roku.
Produkty i usługi
Oferta naszego biura podróży obejmuje przede wszystkim organizację wycieczek do Skandynawii, Niemiec i Holandii. Na rynku działamy również jako agent firmy promowej Scandlines. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy pomogą Państwu w doborze najlepszej oferty, zgodnej z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami. Za cel postawiliśmy sobie zapewnienie klientom atrakcyjnego, niezapomnianego wypoczynku.

Nasza oferta to wycieczki jedno- lub kilkudniowe, w tym też wycieczki do ciekawych miejsc na Pomorzu Zachodnim. Ponadto organizujemy pobyt dla dzieci i młodzieży, a także imprezy turystyczne. Oferujemy rejsy promem, organizację konferencji i szkoleń na promie. Dodatkowo możemy zorganizować wycieczkę do wesołego miasteczka.

Zatrudniamy doświadczonych, kompetentnych pilotów i przewodników, którzy pokażą Państwu najbardziej interesujące miejsca, a także opowiedzą ich historię. Mamy rozbudowaną bazę noclegową i gastronomiczną. Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę.

Oferujemy wycieczki jednodniowe do miejsc, takich jak: Kopenhaga i wyspy duńskie, Berlin wraz z Tropical Islands, Stralsund oraz oceanarium, Berlin i Poczdam. Jeśli chodzi o wycieczki kilkudniowe to oferta naszego biura podróży Fregata obejmuje:
- Fiordy, Droga Trolli, Oslo,
- Norwegia dla zuchwałych,
- Białe Noce,
- Fiordy, Lodowiec, Oslo.

Można się z nami wybrać też do parków rozrywki, w tym do Legolandu w Danii, a także do Hansa Park i Heide Park. Uzupełnienie oferty stanowią wycieczki regionalne.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty biura podróży Fregata.
Certyfikaty
Jesteśmy Członkiem: Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, Świnoujskiej Organizacji Turystyki, Północnej Izby Gospodarczej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń