Epona Kancelaria Biegłego Rewidenta Elżbieta Łojek

Usługi księgowe w szerokim zakresie.

Biura rachunkowe
ul. Strzelecka 26, 72-600 Świnoujście zachodniopomorskie
Poniedziałek 9:00 - 16:00
Wtorek 9:00 - 16:00
Środa 9:00 - 16:00
Czwartek 9:00 - 16:00
Piątek 9:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Epona Kancelaria Biegłego Rewidenta Elżbieta Łojek
ul. Strzelecka 26, 72-600 Świnoujście zachodniopomorskie
NIP
7221141300
Telefon
Epona Kancelaria Biegłego Rewidenta Elżbieta Łojek

Informacje

Opis działalności firmy Epona Kancelaria Biegłego Rewidenta Elżbieta Łojek w Świnoujście
Biuro Rachunkowe Epona istnieje w branży od 2017 roku. Firma oferuje kompleksowe doradztwo podatkowe. Siedziba działalności znajduje się w Świnoujściu. Właścicielką jest Elżbieta Łojek.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie podatków i rachunkowości. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w outsourcingu księgowo-podatkowym. Do podstawowych czynności wykonywanych przez biuro należy przede wszystkim prowadzenie ewidencji majątku trwałego, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdania finansowe i statystyczne. W ofercie znajdują się między innymi:

- prowadzenie ksiąg rachunkowych,
- prowadzenie książki przychodów i rozchodów,
- biznesplany,
- controlling produkcji,
- pisanie dotacji,
- sporządzanie raportów i analiz dla zarządu,
- sporządzanie wniosków kredytowych.

W zakres usług wchodzi również nadzorowanie lub sporządzanie archiwizacji dokumentów, pomoc w wyborze i wdrożeniu systemu księgowego odpowiedniego dla potrzeb Klienta oraz doradztwo w zakresie planowania podatkowego i optymalizacji obciążeń podatkowych. Interesanci mogą liczyć na krótkie terminy realizacji zleceń oraz na najlepsze ceny na rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

W razie pytań prosimy o kontakt.
Marki i specjalizacje
Biznes plany, dotacje, wsparcie w sporządzaniu budżetów, prognoz finansowych.

- Wsparcie we wdrożeniach oprogramowania (np. SAP, CDN XL, enova 365, inne).
- Wsparcie w zatrudnianiu cudzoziemców np. pracowników z terenu Ukrainy (wsparcie w wypełnieniu procedur związanych z zezwoleniami na pracę).
- Inne.

Pomagamy budować i rozwijać Państwa przedsiębiorstwa oferując usługi o wysokim standardzie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Certyfikaty

Aktualności

doradztwo podatkowe

30.09.2023

W kancelarii biegłego rewidenta Epona zapewniamy usług spełniające wymagania biznesowe wielu klientów. Nasz zespół specjalistów pomaga w wyborze najbardziej optymalnej formy prawnej dla nowych działalności gospodarczych i wspiera przedsiębiorców w całym procesie ich rejestracji. Możemy również przeanalizować umowy w celu zidentyfikowania potencjalnych możliwości optymalizacji podatkowej!

outsourcing księgowo-podatkowy

29.06.2023

Proces badania stanu finansowego spółki jest kluczowym i skrupulatnym zadaniem, który obejmuje weryfikację ksiąg rachunkowych firmy. Zadanie to jest zazwyczaj wykonywane przez biegłego rewidenta po zakończeniu roku obrotowego. Specjalista weryfikuje aktywa, pasywa i kapitał przedsiębiorstwa. Wyniki kontroli mają kluczowe znaczenie dla spółki, ponieważ zapewniają jasny obraz stanu jej finansowego. To zadanie warto więc zlecić wykwalifikowanej kadrze Kancelarii biegłego rewidenta Epona.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
E
E.W.
Polecam E.W.
J
Joanna
Bardzo dobra współpraca. Polecam
R
S
Rafał Smagieł
Biegła znajomość przepisów, ogromne doświadczenie, bardzo fachowa i miła obsługa to tylko niektóre atuty współpracy z kancelarią. Naprawdę Polecam.
F
A
FHU Adam
Polecam Rewidenta Elżbieta Łojek.