GEA Polska (GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.)

Urządzenia do produkcji żywności
ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 9 R, 75-209 Koszalin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Strona www
Telefon
(94) 346 11 33
Adres korespondencyjny
ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 9 R, 75-209 Koszalin zachodniopomorskie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Urządzenia do produkcji żywności. GEA Polska (GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.) ma swoją siedzibę w miejscowości Koszalin w województwie zachodniopomorskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: service.pl@gea.com lub telefonicznej (94) 346 11 33 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy GEA Polska (GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.) możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 75-209 Koszalin ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 9 R,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy GEA Polska (GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.) znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.