Detektywi Eugeniusz Kazienko

Profesjonalne usługi detektywistyczne.

Agencje detektywistyczne
ul. Jana z Kolna 36/12, 75-204 Koszalin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Detektywi Eugeniusz Kazienko

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy, której właścicielem jest Eugeniusz Kazienko znajduje się w Koszalinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Specjalizujemy się w usługach detektywistycznych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2004 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy są kompleksowe usługi detektywistyczne. W naszej ofercie można znaleźć obserwację osób oraz miejsc. Podejmiemy się nadzoru śledczego - pomożemy w zbieraniu materiału dowodowego do spraw rozwodowych czy alimentacyjnych. Możemy także zaproponować zbieranie informacji cywilnych. Oprócz tego oferujemy zbieranie informacji na temat przyszłych kontrahentów bądź wspólników.

Oferujemy:
- ustalanie stanu majątkowego,
- zebranie materiału dna,
- weryfikacja materiału dna,
- weryfikacja kontaktów nieletnich,
- weryfikacja wiarygodności partnera.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy poszukiwanie zaginionych osób. Jesteśmy w stanie przeprowadzić i sporządzić ekspertyzy kryminalistyczne. Uzupełnienie naszej oferty stanowi profesjonalne badanie wykrywaczem kłamstw.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz poufność.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z naszą agencją detektywistyczną.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe