Producent zapałek reklamowych Lucyna Kamieniarz

Produkcja zapałek reklamowych.

Firmy handlowo-usługowe
ul. Koszalińska 31, 75-900 Koszalin zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
602 671 249
Producent zapałek reklamowych Lucyna Kamieniarz

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy, której właścicielem jest Lucyna Kamieniarz znajduje się w Koszalinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Specjalizujemy się w produkcji zapałek. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2001 roku. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest produkcja oraz sprzedaż zapałek. W naszej ofercie można znaleźć zapałki sztormowe. Możemy także zaproponować zapałki do kominka, grilla czy cygar. Sporym zainteresowaniem cieszą się długie zapałki, które stosowane są do zapalania zniczy oraz świec.

Oferujemy także:
- zapałki wodoodporne,
- zapałki harcerskie,
- zapałki survivalowe.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy produkcja zapałek reklamowych. Jesteśmy w stanie wykonać zapałki z nadrukiem. Oferujemy wyłącznie sprzedaż hurtową.

Współpracujemy z z właścicielami firm i hoteli, a także sklepami militarnymi oraz składnicami harcerskimi i survivalowymi.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż zapalniczek z zaworkiem do wielokrotnego napełniania.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Julia
Często zamawiam do mojej kwiaciarni od nich długie zapałki do zniczy. Klienci je uwielbiają!
F
Fabian
Wysokiej jakości zapałki, regularnie zamawiamy od nich produkty z nadrukiem. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy ich usługi.