Producent zapałek reklamowych Lucyna Kamieniarz

Wysokiej jakości zapałki i zapalniczki.

Akcesoria i gadżety reklamowe
ul. Koszalińska 31, 75-900 Koszalin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 671 249
Producent zapałek reklamowych Lucyna Kamieniarz

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy, której właścicielem jest Lucyna Kamieniarz znajduje się w Koszalinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Specjalizujemy się w produkcji zapałek. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2001 roku. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów.
Produkty i usługi
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy produkcja oraz sprzedaż zapałek. Możemy Państwu zaproponować między innymi zapałki szturmowe. W naszej ofercie można także znaleźć zapałki do kominka, grilla czy cygar. Sporym zainteresowaniem cieszą się długie zapałki, które stosowane są do zapalania zniczy oraz świec.

Nasza oferta to także:
- zapałki wodoodporne,
- zapałki harcerskie,
- zapałki survivalowe.

Zajmujemy się również produkcją zapałek reklamowych. Jesteśmy w stanie wykonać zapałki z nadrukiem. Oferujemy wyłącznie sprzedaż hurtową. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż zapalniczek z zaworkiem do wielokrotnego napełniania.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń