Atut. Hurtownia

Atrakcyjne ceny, rabaty. Oferujemy szeroką gamę produktów

Hurtownie odzieży
ul. Lniana 11a, 75-213 Koszalin zachodniopomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Atut. Hurtownia

Informacje

Opis działalności
Firma Atut Hurtownia istnieje od 1990 roku w Koszalinie. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczna między innymi odzieży, skarpet, rajstop oraz bielizny.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w dystrybucji odzieży do sklepów na terenie województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy również w swoim asortymencie wyposażenie ośrodków i hoteli.

Przez ćwierć wieku istnienia na polskim rynku nauczyliśmy się rozpoznawać i zaspokajać potrzeby naszych Klientów. Nieustannie poszerzaliśmy swój asortyment tak, aby mogli Państwo wygodnie, w jednym miejscu zakupić różnorodne elementy odzieżowe. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną.

Wśród niezwykle bogatej oferty znajdą Państwo między innymi:
-skarpetki
-rajstopy
-kołdry
-koce
-pościele
-ręczniki
-obrusy
-bieliznę

Współpracujemy z wieloma znanymi na polskim rynku markami. Przede wszystkim cenimy sobie wysoką jakość produktów. Chcemy aby zakupione u nas produkty służyły Państwu przez długi czas, nie tracąc swoich właściwości. Naszym priorytetem jest spełnienie wszystkich wymagań oraz oczekiwań Klientów.

Sprzedawane przez nas skarpetki, rajstopy oraz bielizna cechują się przede wszystkim wysoką jakością. Znajda u nas Państwo szeroki wybór rozmiarów, kolorów oraz wzorów.

Polecamy także ciepłe koce, kołdry oraz pościele. Posiadamy w sprzedaży kołdry do łóżeczek dziecięcych, kołdry pojedyncze oraz duże kołdry sypialniane. Do wszystkich wymienionych zapewnimy szeroki wybór poszewek. Dysponujemy egzemplarzami gładkimi, wzorowanymi klasycznie oraz nowocześnie. Oferujemy pościel hotelową z adamaszku, która wyróżnia się wysoką trwałością oraz jakością materiału.

Nasi Klienci znajda u nas także wyjątkowo chłonne ręczniki w różnych rozmiarach- od małych podróżnych, po duże kąpielowe.
Dodatkowo polecamy kolorowe i białe obrusy różnej wielkości. Do ich produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości, co jest gwarancją trwałości oraz plamoodporności.

Dla Klientów kupujących hurtowo przygotowaliśmy rabaty.

Zapraszamy do odwiedzin w hurtowni Atut z Koszalina oraz na naszą stronę internetową.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń