Kędra Przedsiębiorstwo surowców wtórnych Agnieszka Serafinko

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Utylizacja odpadów
ul. Połczyńska 58, 75-816 Koszalin zachodniopomorskie
(6 opinii) napisz opinię
Kędra Przedsiębiorstwo surowców wtórnych Agnieszka Serafinko

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo surowców wtórnych mieści się w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim. Prowadzimy działalność od 1993 roku, współpracując z wieloma firmami, które zajmują się recyklingiem odpadów. Właścicielką firmy jest Agnieszka Serafinko.
Produkty i usługi
Od wielu lat świadczymy profesjonalne usługi z zakresu gospodarowania odpadami, których każdy z nas wytwarza współcześnie więcej, niż można by przypuścić. Niemal od początku działalności pozostajemy w stałym kontakcie z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami zajmującymi się utylizacją odpadów.

Dysponując własnym transportem, znacznie ułatwiamy naszym klientom pozbycie się w mądry sposób wszystkich zbędnych odpadów. Oferta naszego przedsiębiorstwa surowców wtórnych to głównie:

- skup plastiku,
- skup folii,
- skup makulatury,
- skup kartonu,
- skup puszek.

Zatrudniając zaufanych i rzetelnych pracowników, możemy Państwu zapewnić sprawną i fachową obsługę. Na bieżąco śledzimy rozwój nowych metod i technologii przetwórstwa surowców wtórnych. Pracujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi gospodarowania odpadami. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia na transport odpadów oraz ich selektywną zbiórkę.

Ponadto udzielamy pomocy w organizacji selektywnej zbiórki odpadów. Doskonała znajomość Ustawy o odpadach i zasadach gospodarowania odpadami pozwala nam także na doradztwo we wszystkich aspektach prawnych związanych z gospodarowaniem odpadami.

Warto już teraz zatroszczyć się o środowisko. Oddając nieużytki do nas, realnie przyczyniają się Państwo do poprawy środowiska.

Zachęcamy do współpracy z naszym przedsiębiorstwem surowców wtórnych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
J
Jarosław
W końcu pozbyłem się niepotrzebnych rupieci, a do tego otrzymałem przyzwoitą sumkę. Polecam!
Z
Zbi_Gniew
Polecam i oceniam na 5, zarówno za obsługę, jak i cenę makulatury czy złomu.
A
Ania
Serdecznie polecam! Dbają o lepszy stan środowiska jak nikt inny!
J
Josek
Firma rzetelna, sprzedaje tu puszki i jestem zadowolony. Pozdrawiam i polecam.
K
kris1967
Bardzo udana współpraca od samego początku. Już od paru lat skupują ode mnie butelki plastikowe i jestem z tej współpracy bardzo zadowolony.
C
Ccewi269
W recyklingu są specjalistami, zawsze mam pewność, że wszystko zostanie zrobione na najwyższym poziomie. Warto skorzystać.