Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych

Złom i surowce wtórne
ul. Połczyńska 58, 75-816 Koszalin zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(94) 342 65 21
Adres korespondencyjny
ul. Połczyńska 58, 75-816 Koszalin zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo surowców wtórnych mieści się w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim. Prowadzimy działalność od 1993 roku, współpracując z wieloma firmami, które zajmują się recyklingiem odpadów. Właścicielem firmy jest Agnieszka Serafinko.
Produkty i usługi
Od wielu lat świadczymy profesjonalne usługi z zakresu gospodarowania odpadami, których każdy z nas wytwarza współcześnie więcej niż można by przypuścić. Niemal od początku działalności pozostajemy w stałym kontakcie z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami zajmującymi się utylizacją odpadów.

Dysponując własnym transportem, znacznie ułatwiamy naszym klientom pozbycie się w mądry sposób wszystkich zbędnych odpadów. Oferta naszego przedsiębiorstwa surowców wtórnych to głównie:
• skup tworzyw sztucznych,
o skup plastiku,
o skup folii,
• skup makulatury,
o skup kartonu,
• skup puszek.

Zatrudniając zaufanych i rzetelnych pracowników, możemy Państwu zapewnić sprawną i fachową obsługę. Na bieżąco śledzimy rozwój nowych metod i technologiiprzetwórstwa surowców wtórnych. Pracujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi gospodarowania odpadami. Posiadamywszystkie niezbędne zezwolenia na transport odpadów oraz ich selektywną zbiórkę.

Ponadto udzielamy pomocy w organizacji selektywnej zbiórki odpadów. Doskonała znajomość Ustawy o odpadach i zasadach gospodarowania odpadami pozwala nam także na doradztwo we wszystkich aspektach prawnych związanych z gospodarowaniem odpadami.

Warto już teraz zatroszczyć się o środowisko. Oddając nieużytki do nas realnie przyczyniają się Państwo do poprawy środowiska.

Zachęcamy do współpracy z naszym przedsiębiorstwem surowców wtórnych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kamil
2019-06-26 22:11:24
Najlepsza firma w Koszalinie, odbiór odpadów na czas, miła obsługa. W wyjątkowych sytuacjach możliwość odbioru w ten sam dzień wystarczy tylko zadzwonić. Polecam serdecznie.
M
T
Marcin Topolski
2018-07-13 14:36:08
Miła obsługa, dobre ceny rynkowe, chętni do nawiązywania długoterminowej współpracy. Odbiór odpadu zawsze na czas. Pani Kierownik każdorazowo zaproponuje korzystne rozwiązania dla obu stron handlowych. Pomoc w wyjątkowych sytuacjach awaryjnych, przy potrzebie szybkiego odbioru towaru. Gorąco polecam.