Perfectcolor studio graficzne Wojciech Madziarz

Wydruki reklamowe w małym i dużym formacie

ul. Szczecińska 32, 75-122 Koszalin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Perfectcolor studio graficzne Wojciech Madziarz

Informacje

Opis działalności
Perfectcolor to drukarnia oraz studio graficzne, w którym przygotowujemy dla Państwa unikatowe unikatowe grafiki, będące efektywnym produktem marketingowym. Siedziba naszego biura znajduje się w Koszalinie, a właścicielem firmy jest Wojciech Madziarz. Nowoczesne drukarki maszyny wielkoformatowe oraz laminatory pozwalają nam przygotować wydruk w każdym rozmiarze oraz formacie. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Perfectcolor to drukarnia, w której realizujemy dosłownie każde zamówienie Klienta. Do nowoczesnych technologii, jakimi się posługujemy, należą między innymi cyfrowe i wielkogabarytowe maszyny drukujące oraz wielkoformatowe laminatory, plotery i foliarki. Warto zauważyć, że wszystkie nasze wydruki posiadają ochronną warstwę, która zabezpiecza materiały reklamowe przed promieniami UV, czy urazami mechanicznymi. W naszej drukarni frezujemy, grawerujemy oraz wycinamy w najróżniejszych tworzywach, metalach, czy materiałach z drewna.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:
- fototapety,
- naklejki na ścianę,
- tablice reklamowe,
- plakaty,
- oklejanie samochodów,
- naklejki,
- banery,
- zegary reklamowe,
- wizytówki,
- ulotki
- witryny sklepowe.

Realizujemy druk cyfrowy oraz offsetowy. Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie podczas przygotowania projektu, wykonania odpowiedniego formatu oraz retuszu grafiki, tak, aby była, jak najwyższej jakości. Zajmujemy się wycinaniem folii samoprzylepnych, kolorowych, białych, wylewanych, czy OWV. Przygotowujemy wydruki na podłożach takich jak baner, roll up, czy canvas. Możemy również przygotować nadruk na tworzywach takich jak szkło, aluminium, stal i wiele innych.

Nasze usługi obejmują wykonanie projektu, jego realizację, spedycję oraz montaż. Zapewniamy, że wszystkie materiały, których używamy, mają najwyższą jakość - drukarnia Perfectcolor z Koszalina.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń