Perfectcolor studio graficzne Wojciech Madziarz

Oklejanie i stylizacja pojazdów

Oklejanie samochodów
ul. Szczecińska 32, 75-122 Koszalin zachodniopomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
530 790 728
Adres korespondencyjny
75-137 Koszalinul. Szczecińska 32
Perfectcolor studio graficzne Wojciech Madziarz

Informacje

Opis działalności
Studio graficzne Perfectcolor prowadzimy od 2005 roku, na terenie Koszalina. Właścicielem firmy jest Wojciech Madziarz. Jesteśmy nowoczesną drukarnią, która zajmuje się opracowaniem materiałów reklamowych, a także drukowaniem zdjęć oraz tekstów przygotowanych przez Klientów na wszystkich możliwych materiałach. Zajmujemy się również oklejaniem samochodów i ich stylizacją. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Perfectcolor od początku swojej działalności stawia na rozwój oraz innowacyjne metody drukowania. Dzięki nowoczesnym maszynom wielkoformatowym, foliarkom, klejarkom, laminatorom i wielu innym urządzeniom jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wydruk każdej wielkości, na niemal każdą powierzchnię. Do naszych usług należy między innymi oklejanie samochodów i innych maszyn transportowych, takich jak motocykle, quady, samoloty, czy łodzie. W naszej drukarni przygotowujemy naklejki na:
- dachy,
- maski,
- spojlery,
- dokładki,
- inne elementy.

Bazujemy na sprawdzonych narzędziach oraz aplikach do folii i chemii. W studio posiadamy dostęp do najróżniejszych wzorników z szeroką gamą kolorów. Nasi Klienci mogą wybrać folię metaliczną, matową lub z połyskiem. Na usługi stylizacji i oklejania dajemy aż 2-letnią gwarancję.

Do naszych usług należy także:
- całkowita lub częściowa zmiana koloru samochodu,
- nakładanie folii ochronnej PPF,
- oklejanie samochodów materiałami reklamowymi,
- przyciemnianie szyb i lamp,
- stylizacje tuningowe,
- naklejanie materiałów na imprezy motorowe (drift, rajdy, 1/4 mili, wyścigi).

Nasi graficy pomogą w przygotowaniu odpowiedniego formatu, który będzie dopasowany do rodzaju powierzchni i elementu, na który ma być naniesiona naklejka. Dzięki temu mamy pewność, że rozdzielczość i format będą dostosowane do modyfikowanej części.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy najwyższą jakość stosowanych folii i preparatów do montażu naklejek na samochodach - studio graficzne Perfectcolor z Koszalina.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
I
Igor
Mam od nich folię ochronną PFF. To świetna forma ochrony dla każdego samochodu. W drukarni otrzymałem materiał bardzo wysokiej jakości, który został naklejony bardzo precyzyjnie, wręcz idealnie, polecam!
B
Bogusss
Świetna firma, która przygotowała dla mnie folie reklamowe na moje auto. Są idealnie dostosowane do wielkości drzwi oraz maski. Wszystko wykonane na wymiar i dostosowane do koloru mojego samochodu. Zarówno tekst, jak i zdjęcie jest bardzo widoczne, polecam.