Pracownia Architektoniczna mgr inż. Arch. Maria Berlińska-Wytyk

Kompletny projekt z uzyskaniem pozwolenia na budowę

Biura architektoniczne
ul. Topolowa 37a, 75-669 Koszalin zachodniopomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Pracownia Architektoniczna mgr inż. Arch. Maria Berlińska-Wytyk

Informacje

Opis działalności
Pracownia Architektoniczna powstała w 1992 roku i zlokalizowana jest w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem jest Maria Berlińska-Wytyk.
Produkty i usługi
Jesteśmy solidną firmą z tradycjami. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług architektonicznych. W branży działamy już wiele lat, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Cechuje nas rzetelność i profesjonalizm, co docenia stale powiększające się grono zadowolonych klientów. Biuro prowadzi doświadczony i wykwalifikowany architekt, który zapewnia rzetelną i profesjonalną realizację powierzonych prac.

Zajmujemy się projektami architektonicznymi od A do Z. Zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu klientów, dlatego na bieżąco wszystko konsultujemy, jednocześnie pozwala nam spełnić wszelkie oczekiwania i założenia inwestora.

Naszymi klientami są zarówno osobny indywidualne, jak i przedsiębiorcy. Współpracujemy z klientami z każdej branży. Przygotowujemy pełną dokumentację i aktywnie współpracujemy z kierownikiem budowy.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju obiekty architektoniczne, takie jak: budownictwo mieszkalne, usługowe, przemysłowe, rekreacyjno-wypoczynkowe.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług pracowni architektonicznej z Koszalina.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Koszalin

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
D
Diana
Rzetelne i profesjonalne wykonawstwo projektów obiektów inżynierskich.
H
Halina
Doświadczenie mówi samo za siebie. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.
E
Ewelinka
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą pracownią. Od początku do końca zajęli się całym projektem. Szczerze polecam.