"Big - Expert" S.C. Dorota Górska i Mirosław Górski

Biura architektoniczne
ul. Topolowa 37b, 75-669 Koszalin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
(94) 340 30 79
Adres korespondencyjny
ul. Topolowa 37b, 75-669 Koszalin zachodniopomorskie

Informacje

Firma "Big - Expert" S.C. Dorota Górska i Mirosław Górski prowadzi działalność w branży Biura architektoniczne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Koszalin w województwie zachodniopomorskim.
Pracownicy "Big - Expert" S.C. Dorota Górska i Mirosław Górski udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (94) 340 30 79
Firmę "Big - Expert" S.C. Dorota Górska i Mirosław Górski znajdziesz pod adresem 75-669 Koszalin ul. Topolowa 37b,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Big - Expert" S.C. Dorota Górska i Mirosław Górski.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.