Senso-help Małgorzata Pilarska

Gabinet diagnozy procesów integracji sensorycznej

Rehabilitacja
ul. Traugutta 33/7, 75-569 Koszalin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Senso-help Małgorzata Pilarska

Informacje

Opis działalności
Senso-help to nowoczesny gabinet fizjoterapeutyczny w Koszalinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Naszą specjalnością jest rehabilitacja dziecięca. Właścicielem firmy jest Małgorzata Pilarska. Działam od 2015 roku i od samego początku cieszymy się dużym uznaniem pacjentów oraz ich rodziców. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Nowoczesny, doskonale wyposażony gabinet rehabilitacyjny przyjmuje najmłodszych pacjentów od 2015 roku, jednak nasze doświadczenie zdobywamy już od prawie 20 lat. Niezawodny specjalistyczny sprzęt i rzetelna wiedza fizjoterapeutyczna to gwarancja usług z najwyższej półki. Specjalnością naszego gabinetu jest fizjoterapia dla dzieci.


Oferujemy:

- zabiegi rehabilitacyjne,
- ćwiczenia rehabilitacyjne,
- NDT-Bobath,
- podwyższanie napięcia obniżonego,
- wspomaganie ruchu,
- prowadzenie ruchu.


Szybko rozpoznane zaburzenia funkcji ruchowych u dzieci oraz niezwłoczne podjęcie działań rehabilitacyjnych to duża szansa na szybką i skuteczną pomoc. Mamy wiedzę i dostęp do nowoczesnych metod i technik rehabilitacyjnych, które przynoszą bardzo wymierne korzyści.


Zapraszamy na naszą stronę internetową. Zostały tam zamieszczone wszystkie najważniejsze informacje dotyczące oferty i możliwości współpracy. Zachęcamy też do bezpośredniego kontaktu.


Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń