Probit s.c. Marek Plust & Bernard Pacewicz

Rzetelny serwis komputerowy aptek i placówek medycznych

Oprogramowanie komputerowe
ul. Władysława IV 137, 75-342 Koszalin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(94) 346 56 56
Probit s.c. Marek Plust & Bernard Pacewicz

Informacje

Opis działalności
Firma Probit powstała w 1995 roku, a jej właścicielami są Marek Plust i Bernard Pacewicz. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Koszalinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Istnienie na rynku przez tyle lat zaowocowało w spore doświadczenie oraz ugruntowanie swojej pozycji.
Produkty i usługi
Istniejemy na rynku od niemal ćwierćwiecza. W tym czasie zdołaliśmy nagromadzić cenne doświadczenie oraz wiedzę, które to wykorzystaliśmy w rozwoju działalności. Przede wszystkim zajmujemy się serwisem komputerowym w aptekach, przychodniach i placówkach medycznych.

Oferujemy pełen zakres usług, w skład którego wchodzą dostarczenie sprzętu wraz z urządzeniami peryferyjnymi, a skończywszy na pełnym wdrażaniu systemu komputerowego wraz z oprogramowaniem. Jesteśmy godnym zaufania partnerem handlowym, przez wysoką jakość usług informatyzacji rynku medycznego.

Ponadto nasza oferta to między innymi:
- sprzęt elektroniczny,
- monitoring,
- urządzenia fiskalne,
- komputery,
- oprogramowanie,
- sieci komputerowe,
- dokumentacja medyczna.

Projektujemy także strony internetowe dla danych placówek medycznych czy aptek. Wdrażamy także systemy informatyczne dla sanatoriów. Dokładnie świadczymy nasze usługi, gdyż wiemy, że służba zdrowia powinna mieć możliwość korzystać z nowoczesnych i w pełni sprawnych technologii. Nie możemy pozwolić sobie na pomyłki, ponieważ od tego może zależeć czyjeś zdrowie lub życie.

Pracownicy firmy Probit to doświadczeni specjaliści, którzy zajmują się szeroko pojętymi systemami informatycznymi i branżą IT od wielu lat, przez co doskonale znają swoje środowisko pracy oraz własne kompetencje. Korzystamy wyłącznie z najbardziej aktualnego oprogramowania oraz narzędzi, co znacznie ułatwia pracę i poprawia jej efektywność.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy w Koszalinie.
Marki i specjalizacje
Autoryzowany dealer Kamsoft
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń