Super Dudek.Pl Sp. z o.o.

Sprzedaż wysyłkowa
ul. Zbożowa 14, 75-818 Koszalin zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
NIP
6692521800
Telefon

Informacje

Firma Super Dudek.Pl Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży Sprzedaż wysyłkowa. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Koszalin w województwie zachodniopomorskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 607 900...
Z przedstawicielem firmy Super Dudek.Pl Sp. z o.o. możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 75-818 Koszalin ul. Zbożowa 14,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Super Dudek.Pl Sp. z o.o..

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
N
K
Natalia Kurash
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tym sprzedawcą. Jestem wdzięczny za jakość, skuteczność i profesjonalizm
J
Jadwiga
Rzetelny Sprzedawca - półeczki Keeeper w bardzo dobrym gatunku, cena zachęcająca, realizacja zamówienia bardzo szybka, doskonałe zabezpieczenie przesyłki.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.