Exprimo Koszalińskie Centrum Odszkodowań

Naszą dewizą jest skuteczność!

Odszkodowania
ul. Zwycięstwa 152, 75-613 Koszalin zachodniopomorskie
(6 opinii) napisz opinię
Exprimo Koszalińskie Centrum Odszkodowań

Informacje

Opis działalności
Exprimo Koszalińskie Centrum Odszkodowań oferuje Państwu pomoc w uzyskaniu odszkodowań z należnych tytułów. Firma świadczy swoje usługi nieprzerwanie od 2014 roku, pomagając w uzyskaniu należności nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach.
Produkty i usługi
Exprimo Koszalińskie Centrum Odszkodowań pomaga Klientom poprzez pełną obsługę w zakresie dochodzenia odszkodowań. Dewizą firmy jest skuteczność, w związku z czym gwarantują maksimum zaangażowania w nawet najbardziej wymagających sprawach.

Exprimo zapewnia pomoc poszkodowanym:
- w wypadkach komunikacyjnych,
- w wypadkach przy pracy,
- w innych zdarzeniach losowych.

Pomoc której udziela to między innymi fachowe wsparcie na każdym etapie szkody. Propozycja to:
- pełną obsługę prawną,
- pomoc w ustaleniu odpowiedzialności i zgromadzeniu dowodów,
- ocenę skutków wypadku przez lekarzy,
- ocenę wysokości szkody przez rzeczoznawców.

Dodatkowo udziela także wsparcia w w uzyskiwaniu zadośćuczynień po śmierci osób bliskich w wyniku wypadku. Firma nie podejmuje decyzji bez wiedzy i zgody klienta. Ten jest na bieżąco informowany o każdym postępie w jego sprawie. Jej pracownicy nigdy nie podejmą ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym bez konsultacji z Klientem.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
J
Jędrzej
Polecam jako zadowolony Klient. Moja ubezpieczalnia nie chciała mi wypłacić należnej kwoty za udział w wypadku losowym. Panowie z Exprimo zdobyli wystarczającą ilość materiału, który zmusił ubezpieczalnie do wypłaty zadowalającej dla mnie sumy.
D
Dawid
Mili i uprzejmi profesjonaliści. Są bardzo uczynni wobec Klienta. Walczą o nawet najmniejsze korzyści dla niego i są w tym niezwykle sukcesywni.
P
Paulina
Zagwarantowali mi pełną obsługę prawną dotyczącą odszkodowania za wypadek przy pracy. Jestem w pełni zadowolona.
M
Matylda
Oferują naprawdę uczciwe warunki współpracy oraz fachową pomoc w zakresie odzyskania odszkodowania. To prawdziwi profesjonaliści, dla których przede wszystkim liczy się Klient. Polecam.
H
Herbert
Polecam serdecznie jako zadowolony Klient. Firma Exprimo zadbała o wszelkie z moich potrzeb, podczas pomocy w zgromadzeniu dowodów dotyczących mojej sprawy o odszkodowanie. Polecam.
R
Renata
Pomogli mi wywalczyć uczciwe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Ubezpieczyciel mocno zaniżył wartość całej szkody, jednak Exprimo doskonale sobie z tym poradziło. Polecam.