Autoryzowany Dystrybutor Castrol Lotos Petronas BP - Proauto Sp. z o.o.

Autoryzowany Dystrybutor Lotos, Castrol, Texaco, BP - Dostawca olejów, smarów

Oleje techniczne i smary
ul. Łukasińskiego 134, 71-215 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Autoryzowany Dystrybutor Castrol Lotos Petronas BP - Proauto Sp. z o.o.

Informacje

O nas
Od 1998 r. jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem CASTROLA. 1 stycznia 2002 zostaliśmy jedynym dystrybutorem tradycyjnym Castrola w woj. zachodniopomorskim. Obecnie jesteśmy jednym z czterech dystrybutorów tradycyjnych w Polsce.
Od początku, przy wyborze dostawców, partnerów naszej firmy kierowaliśmy się kryterium najwyższej jakości produktów. 1 kwietnia 2001 r. rozpoczęliśmy współpracę z RAFINERIĄ GDAŃSKĄ (obecnie Lotos Oil S.A.), powszechnie uznawanej za największego i najbardziej uznanego producenta olejów smarowych w Polsce.
W zakresie płynów eksploatacyjnych, chemii samochodowej, narzędzi, kosmetyków samochodowych reprezentujemy w naszym regionie Organikę Łódź, Melle, Parys, CID Lines i innych ważnych producentów i importerów.
W lutym 2002 roku otworzyliśmy oddział w Koszalinie, celem obsługi klientów ze Środkowego Pomorza. Od 2005 roku nasz oddział mieści się przy ul. Mieszka I-go 24.
W roku 2004 uruchomiliśmy w Szczecinie skład podatkowy, który umożliwia sprzedaż wyrobów olejowych w procedurze zawieszonej akcyzy lub procedurze zwolnienia.
Dla klientów detalicznych kupujących produkty bezpośrednio w siedzibie firmy uruchomiliśmy stację obsługi, w której zakupiony olej silnikowy może być wymieniony na miejscu przez naszych fachowców. Ponadto warsztat zajmuje się wymianą pozostałych olejów i płynów oraz innych materiałów eksploatacyjnych w samochodach osobowych (szczegóły, patrz zakładka „stacja obsługi”). Dla wygody klientów umożliwiliśmy również, możliwość rezerwacji godziny obsługi przez Internet.
W zakresie zaopatrzenia hurtowego obsługujemy obecnie klientów z rynku detalicznego tj. sklepy, warsztaty, stacje paliw, a ponadto zakłady przemysłowe, stocznie, elektrownie, rolnictwo, żeglugę, transport samochodowy i kolejowy. Posiadamy własną, profesjonalną cysternę, umożliwiającą jednorazowe dostawy nawet 20 ton produktów.
Opis działalności
„PROAUTO” rozpoczęło działalność 1 marca 1995 r. od uruchomienia myjni samochodowej przy ul. Kruszwickiej 4 w Szczecinie. Myjnia działa do dziś ciesząc się dużą renomą. Obok myjni powstała pierwsza w Szczecinie, profesjonalna stacja wymiany olejów CASTROL. W 1996 r. rozpoczęliśmy sprzedaż olejów smarowych, a w 2002 r. działalność hurtową przenieśliśmy do obiektu przy ul. Łukasińskiego 134 w Szczecinie. Specjalizujemy się głównie w olejach i smarach, ale w naszej ofercie znajdują się wszelkie płyny eksploatacyjne, kosmetyki i chemia samochodowa, akcesoria i wiele innych.
Produkty i usługi
• Oleje smarowe,
• Smary,
• Płyny eksploatacyjne,
• Akcesoria samochodowe,
• Chemia samochodowa,
• Kosmetyki,
• Części eksploatacyjne,
• Urządzenia i narzędzia warsztatowe.

Zajmujemy się zaopatrzeniem segmentu detalicznego (sklepy motoryzacyjne, warsztaty stacje paliw), przemysłowego, żeglugowego, rolnictwa, transportu i energetyki, a więc jesteśmy wszędzie tam gdzie używa się olejów, smarowych oraz płynów eksploatacyjnych.
Marki i specjalizacje
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów smarnych, płynów eksploatacyjnych, chemii i kosmetyków lub wieloletnim dostawcą takich firm jak:

LOTOS – od 2001 roku
CASTROL – od 1997 roku
TEXACO – od 1999 roku
BP ILS – od 2004 roku
ORGANIKA – od 2002 roku
YARA – od 2009 roku
VARIANT – od 1997 roku
K2 (MELLE) – od 2001 roku
ATAS (PARYS) – od 1999 roku
ASSO (filtry) – od 2004 roku
BOSMA – od 2005 roku
NARVA – od 2002 roku
PETRONAS


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń