Sanix Tur Development Sp. z o.o. Sp.k.

Kompleksowe budownictwo mieszkaniowe.

Deweloperzy
ul. św. Ducha 5a/14, 70-205 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(6 opinii) napisz opinię
Sanix Tur Development Sp. z o.o. Sp.k.
ul. św. Ducha 5a/14, 70-205 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Sprzedaż: 70-205 Szczecin, Polskich Marynarzy 65/4
91 4831560
Sanix Tur Development Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności firmy Sanix Tur Development Sp. z o.o. Sp.k. w Szczecin
Firmę Sanix Tur Development otworzyliśmy w 1984 roku. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie. Budujemy nowe mieszkania.
Produkty i usługi
Początkowo specjalizowaliśmy się w przygotowaniu terenów pod inwestycje, ale od wielu lat głównym obszarem naszej działalności jest budowa i sprzedaż nowych mieszkań. Do użytku oddaliśmy już ponad 900 lokali, w których mieszka ponad 2.000 osób.

Większość naszych inwestycji powstała w Szczecinie, m.in. na Osiedlu Kapitanów. Przykładamy dużą wagę do pozyskiwania atrakcyjnych gruntów pod budowę, a obecnie koncentrujemy się na obszarach za tzw. Sterem w popularnej dzielnicy Gumieńce. Bliskość sklepów, szkół i miejsc rozrywki, to główne atuty doceniane przez naszych klientów.

Na każdym etapie współpracy zapewniamy profesjonalną pomoc i wsparcie. Wierzymy, że transparentność i zaufanie są niezwykle istotne w procesie zakupu własnego mieszkania. Dlatego już po podpisaniu umowy oferujemy możliwość wizytacji budowy i obserwowania postępów naszych prac.

Realizowane przez nas projekty budowlane cechują się wysoką jakością wykończenia i nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Większość zakończonych inwestycji to wielorodzinne budynki mieszkalne, zazwyczaj cztero- i pięciokondygnacyjne. Współpracujemy z renomowanymi i sprawdzonymi dostawcami, którzy zapewniają materiały o dużej trwałości.

Zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie internetowej. Przygotowaliśmy dla Państwa m.in. interaktywną wyszukiwarkę, która pozwala wyszukać dostępne mieszkania o określonym metrażu i na wybranym piętrze. Dzięki temu w łatwy sposób można zorientować się, jakie lokale są aktualnie dostępne w sprzedaży.

W naszym biurze sprzedaży przy ul. Generała Maczka w Szczecinie czekają na Państwa doświadczeni doradcy, którzy zaprezentują szczegóły inwestycji oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu i zakupu mieszkania w firmie Sanix-Tur Development.
Marki i specjalizacje
Deweloperzy
Usługi deweloperskie
Nowe mieszkania
Nowe osiedla mieszkaniowe
Budownictwo mieszkaniowe
Zasięg działania
Firma Sanix Tur Development Sp. z o.o. Sp.k. z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie, goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, kołobrzeski, policki, pyrzycki, stargardzki, Szczecin, Świnoujście

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
J
Joker_MAN
To zdecydowanie najładniejsze mieszkania w całym Szczecinie. W pełni do polecenia.
E
Eliza
Polecam te prace. Wszystko dokładnie przemyślane. Widać, że mieszkania to ich specjalność.
G
Gaga11
Mieszkania ładne w super cenie. Okolica jest bardzo atrakcyjna. Wszystko, czego się chce.
J
Jola
Super, że udało nam się kupić mieszkanie od tego dewelopera. Dzięki temu mamy tak ładne i funkcjonalne mieszkanie jesteśmy w stanie przyjmować gości.
R
Rocky_6665
Piękne są te osiedla, jakie stawia ten deweloper. Nie można mieć zastrzeżeń co do ich wyglądu, a także do użyteczności. Wszystko pomyślane.
Z
K
zadowolony klient
Polecam