Arte ABC Kominki

Kominki
ul. św. Wojciecha 1, 70-410 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
609 209 419

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Kominki. Arte ABC Kominki ma swoją siedzibę w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim.
Pracownicy Arte ABC Kominki udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: info@arteabc.pl lub telefon: 609 209 419
Jeśli chcesz nawiązać z Arte ABC Kominki kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 70-410 Szczecin ul. św. Wojciecha 1,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Arte ABC Kominki.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
N
nieznany
Rewelacyjny dystrybutor namiotów. Minione wakacje spędziłam pod namiotem, który kupiłam w Arte, jest solidnie wykonany, nie przeciekał nawet w najgorsza ulewę, jestem bardzo zadowolona z zakupu.
L
Lucjan
Firmę polecił mi znajomy, który także zakładał u nich kominek. Firma godna zaufania, fachowy montaż, ceny korzystne, bardzo dobry produkt.
M
Michał
Doradztwo w sprawie zamontowania kominka to pełen profesjonalizm, cieszę się, że trafiłem do Arte ABC i pomogli mi wybrać najbardziej korzystną opcję cenową.
M
Monika
Razem z mężem wybraliśmy tę firmę do zamontowania nam nowego kominka w salonie, świetne wykonanie, jesteśmy bardzo zadowoleni z usług, bo było szybko, estetycznie i czysto!
K
Kaja
Znakomicie wykonane, wytrzymałe i solidne namioty rodzinne Art Camp, znakomicie się sprawdziły na Mazurach, gdzie spędziliśmy 2 tygodnie, gorąco polecam.
M
Mirek
Mogę szczerze polecić usługi tej firmy. Zakupiłem u nich kominek, który bardzo szybko i sprawnie zamontowali. Bardzo fachowa robota i estetyczna. Najlepsza firma w branży kominkowej w Szczecinie.
N
nieznany
Kominki ich wykonawstwa to rewelacyjna sprawa. Szybko montują, są konkurencyjni na rynku. Świetny wygląd, dodaje klimatu w pomieszczeniu. Polecam
I
Igor
Bardzo dobra współpraca z firmą. Doradzili mi jaki kominek byłby dla mnie najlepszy, szybki montaż, dobre ceny
D
Daniel
Doskonały produkt w doskonałej cenie.
T
Tom
Wkłady kominkowe, które dają ciepło w moim domu. Polecam.
A
Ania
bardzo duży wybór wkładów, polecam
M
Maja
jak najbardziej firma godna polecenia, duży wybór wkładów po przystępnej cenie
P
Paweł
kupowałem u nich wkłady kominkowe po przystępnej cenie. polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.