Hiper Stolarka

Drzwi
ul. Świerczewska 55, 71-066 Szczecin zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Hiper Stolarka

Informacje

Opis działalności
Hiper Stolarka ze Szczecina to zakład stolarski produkujący wyjątkowe konstrukcje z drewna. Od lat podejmuje się projektowania i wytwarzania sprzętów i elementów wykończeniowych do domów, mieszkań i innych obiektów. W pracy firma korzysta z najlepszych jakościowo materiałów, w tym okuć, klamek i odmian drewna. Można do nich zaliczyć drewno sosnowe, bukowe, dębowe, brzozowe, jesionowe, klonowe oraz egzotyczne.
Produkty i usługi
Produkowane są z niego:

* schody
* drzwi
* okna
* meble

Schody to konstrukcje proste lub kręcone, natomiast drzwi dostarczane są w odmianie wewnętrznej i zewnętrznej. W zależności od oczekiwań klientów mogą być przeszklone lub pełne i dowolnie ozdobione. Z kolei okna produkowane są jako klasyczne oraz w innych kształtach, np. owalne. Wreszcie meble, które wytwarza firma to konstrukcje wolnostojące i przeznaczone pod zabudowę. Produkowane są stoły, łóżka, a także szafy wnękowe i garderoby. Dzięki nim zachowają Państwo porządek w swoich ubraniach. Porządek i odpowiednio dużo miejsca do gotowania zapewniają również kuchnie wytwarzane w zakładzie stolarskim. Zaprojektowane na wymiar, nowoczesne lub klasyczne w swej formie, mieszczą wszystkie przybory do gotowania. Możliwe jest zaprojektowanie kuchni do małych i dużych pomieszczeń.

Poza wymienionymi konstrukcjami Hiper Stolarka sprzedaje też gotowe rozwiązania, pochodzące od tak znanych producentów jak KmI Porta, Pol-Skone, Asilo, Inter Door, Dierre, Cal, Kmt, Wikęd, Gipsy Kings, Dre, Barlinek, Pergo, Wineo, Parador, Kahrs, Egger.

Oferta w tym zakresie to podłogi, a także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne.

Na wszystkie produkty firma udziela gwarancji, której długość to od 24 miesięcy do nawet 5 lat.

Po więcej informacji i dodatkowe zdjęcia zrealizowanych zamówień najlepiej wejść na stronę internetową Hiper Stolarki. Firma czeka też na maile i telefony.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Przemysław
Sam sklep jako sklep jest okej. Duży wybór, właściwe każdy znajdzie coś dla siebie. Natomiast STANOWCZO odradzam na umawianie się na jakikolwiek montaż towarów zakupionych w sklepie. Nie dość, że cena za tą usługę to jest jak za przysłowiowe "zboże" to jakość tejże usługi jest najwyżej mierna, poniżej zadowalającej. Panowie montażyści są podnajmowani przez sklep i widać od razu, że robią na tzw. "ilość" a nie jakość - byle szybko, byle było zrobione. Montaż jest wykonywany niedbale, jest bardzo dużo zastrzeżeń co do jakości a uprzejmość i dbanie o klienta, który wydał kilkanaście tysięcy złotych w sklepie jest im całkowicie obca. Po zgłoszeniu reklamacji w sklepie, panowie oczywiście przychodzą ją wykonać ale jej jakość jest identyczna jak wcześniej, czyli w skrócie - coś tam zostaje poprawione ale wciąż to nie jest tak jak powinno być zrobione od początku. W końcu klient, chcąc nie chcąc zostaje postawiony przed wyborem - albo będę reklamował w nieskończoność i użerał się z partaczami albo sam to zrobię. Teraz tylko jest pytanie, za co ja w takim razie zapłaciłem? Czy za to żeby mieć zrobione "po łebkach" i na końcu i tak zrobić wszystko we własnym zakresie, stracić nerwy i być sfrustrowanym jak taki wielki dyskont jak Hiper Stolarka może aż tak bardzo mieć w nosie klienta? Wygląda na to, że tak. Pomimo skargi pisemnej do sklepu na montaż oraz na zachowanie się pana odpowiedzialnego za wykonanie montażu, po zareklamowaniu usługi, w dalszym ciągu przychodzi ten sam pan. Czy to czasem nie jest pokazanie klientowi gdzie jest jego miejsce w szeregu? W skrócie - jeżeli chcemy coś kupić w sklepie, to można to zrobić, zapłacić i wyjść ze sklepu. Jeżeli chcemy żeby nam towar kupiony w sklepie zamontowano u nas w domu - NIGDY - wybierzcie inny sklep, dla własnego dobra.