Hiper Stolarka

Wysokiej jakości meble drewniane.

Drzwi
ul. Świerczewska 55, 71-066 Szczecin zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Hiper Stolarka
ul. Świerczewska 55, 71-066 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Hiper Stolarka

Informacje

Opis działalności firmy Hiper Stolarka w Szczecin
Jesteśmy firmą Hiper Stolarka. Działamy w branży stolarskiej nieprzerwanie od wielu lat, dzięki czemu posiadamy spore doświadczenie. Nasza siedziba znajduje się na terenie Szczecina. Zajmujemy się produkcją wyposażenia z drewna.
Produkty i usługi
Drewno to materiał powszechnie używany w budownictwie i pracach wykończeniowych. Jego obróbka wymaga jednak doświadczenia, dlatego warto skorzystać z naszej oferty. Nasz zakład jest wyposażony w nowoczesne maszyny, dlatego możemy zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenia związane z wyposażeniem wnętrz.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Podczas pracy korzystamy z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak drewno sosnowe, bukowe, dębowe, brzozowe, jesionowe, klonowe oraz egzotyczne. Później odpowiednio zabezpieczamy je lakierami i farbami.

Specjalizujemy się w produkcji stolarki na zamówienie. Zaliczamy do tego schody, drzwi oraz okna i meble. Możliwe jest zamówienie schodów prostych i spiralnych, przeszklonych i pełnych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz okien o klasycznych i fantazyjnych kształtach.

Do tak przygotowanych elementów wykończeniowych idealnie pasują drewniane meble, w tym stoły, łóżka i szafy oraz zabudowy kuchenne. Wyprodukowane pod wymiar zapewniają przestrzeń do gotowania i spożywania posiłków.

Posiadamy też gotowe rozwiązania od renomowanych producentów, jak:
- drzwi wewnętrzne,
- drzwi zewnętrzne,
- podłogi.

Okucia, klamki i inne akcesoria używane do produkcji wyposażenia również pochodzą od sprawdzonych dostawców. Na wszystkie konstrukcje z firmowej oferty klienci otrzymują gwarancję, której długość to od 24 do 60 miesięcy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Hiper Stolarka ze Szczecina.
Zasięg działania
Firma Hiper Stolarka z Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
Sandra
Pracują tutaj prawdziwi fachowcy w dziedzinie stolarstwa. Wykonana przez nich zabudowa do kuchni to naprawdę wysoka jakość, w przystępnej cenie.
H
Hubert
Bardzo dobry zakład stolarski. Wykonują naprawdę solidne meble oraz schody z drewna. Zdecydowanie mogę polecić ich usługi.