Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Norymberskich w Polsce od wielu lat współpracuje z firmą Eniro Polska Sp. z o.o. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Eniro Polska Sp. z o.o. i rekomendujemy ją jako kompetentnego partnera w zakresie udostępniania baz danych, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby klienta ... "

MERITUM S.C.. Hale targów i wystaw. Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Auto Szyby Glass Pol West w Panoramie Firm

Auto Szyby Glass Pol West


Informacje

Opis działalności

Sprowadzamy oryginalne auto szyby z logo producenta. Posiadamy również niemarkowe tanie autoszyby.

O nas

Glass Pol to hurtownia szyb samochodowych, która oferuje swoje produkty i usługi Klientom na terenie całego kraju. W naszej ofercie znalazły się zarówno oryginalne auto szyby z logo producenta, jak również tanie, używane szyby samochodowe, które nie odbiegają jakością od tych nowych. Sprzedaż to nie wszystko, czym się zajmujemy. Świadczymy również naszym Klientom fachowe usługi – zarówno w swojej siedzibie, jak również w miejscu wskazanym przez Państwa. Do naszych specjalności należą wymiana przedniej szyby w samochodzie, a także jej przyciemnienie. Nie wymieniamy i nie sprowadzamy szyb bocznych, bo jest to nieopłacalne.

Naszym celem jest spełnienie Państwa oczekiwań, dlatego też stworzyliśmy bardzo rozbudowaną ofertą, w której znajdziecie rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb niezależnie od tego, jakim pojazdem jeździcie na co dzień. Oferujemy szyby samochodowe Audi, BMW, Ford, Mercedes, Opel oraz wielu innych popularnych marek, a Klient decyduje czy chce zaopatrzyć się w oryginalne rozwiązanie od producenta, czy też tańszy, ale również doskonały pod względem jakości zamiennik. Współpracujemy zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi dostawcami i sprowadzamy takie produkty, które pozwolą Państwu uzyskać znaczne oszczędności (ceny w niektórych przypadkach zaczynają się od 20% wartości rynkowej) – jeżeli chcecie poznać dokładny cennik szyb, zapraszamy do kontaktu.

Kompleksowość naszych usług polega na tym, że zapewniamy pełną obsługę – od początku współpracy, aż do montażu wybranej autoszyby w specjalistycznym zakładzie. Jesteśmy w stanie doradzić Państwu optymalne rozwiązanie, dostarczyć je niezależnie od miejsca w Polsce i szybko zamontować. Dbamy z jednej strony o czas, a z drugiej o profesjonalizm usługi.

Produkty i usługi

Montaż szyb
Montaż szyb u klienta
Wymiana szyb u klienta
Dojazd do klienta
Montaż szyb w domu klienta
Montaż szyb na miejscu
Montaż u klienta

Jako pierwsi zaoferowaliśmy oryginalne auto szyby z logo producenta i dowóz własnym transportem na terenie całego kraju, co pozwoliło znacznie skrócić czas dostawy i zapewnić kupującemu, że szyba dojedzie do niego w nienaruszonym stanie.

Obecnie w ofercie naszej firmy znajdują się:
- szyby samochodowe do najpopularniejszych modeli aut (Acura, Alfa Romeo, Aston Martin, Audi Bentley, Bmw, Buick, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Lincoln, Łada, Maserati, Mazda, Mercedes, Mercury, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Oldsmobile, Opel, Peugeot, Plymouth, Polonez, Pontiac, Porsche, Proton, Renault, Rolls-Royce, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo)
- oryginalne i zamienniki, nowe i używane
- szyby samochodowe czołowe i tylne do aut osobowych oraz busów.

Szyby samochodowe - montaż

W naszej ofercie znajduje się również wymiana szyby czołowej i tylnej. Ponieważ wymiana przedniej szyby wiąże się z koniecznością zachowania odpowiednich warunków czas wymiany, w zależności od skomplikowania, wynosi od 1 do 3 godzin.

Koszt usługi wyszczególniony będzie w zakładce: cennik. Tam zostaną wyszczególnione: niemarkowe, nowe i używane szyby samochodowe, auto szyby z logo producenta. Wymiana przedniej szyby samochodowej to koszt od 50 do 150 zł w zależności od typu u marki auta. Dowóz na terenie całego kraju – 50 zł.

Aktualnie jeśli chcesz poznać cennik szyb samochodowych zadzwoń!
Opinie
szyba samochodowa, szyby samochodowe, auto szyba, auto szyby, szyby nowe, szyby używane, szyby oryginalne, zamienniki szyb, montaż szyb, wymiana szyb, naprawa szyb odprysków, sprzedaż szyb, uszczelki do szyb samochodowych, szyba czołowa, szyba tylna, samochody - szyby, naprawa szyb samochodowych, sprzedaż szyb samochodowych, montaż szyb samochodowych, montaż szyb do samochodów, zespalanie szyb, laminowanie szyb, samochodowe szyby pancerne, samochodowe szyby antywłamaniowe, szyba boczna samochód, szyba tylna samochód, szyba przednia samochód, samochody szyby, szyby autobusowe, autobusowe szyby, szyby acura, szyby alfa romeo, szyby aston martin, szyby audi, szyby bentley, szyby bmw, szyby buick, szyby cadillac, szyby chevrolet, szyby chrysler, szyby citroen, szyby dacia, szyby daewoo, szyby daihatsu, szyby dodge, szyby ferrari, szyby fiat, szyby ford, szyby honda, szyby hummer, szyby hyundai, szyby infiniti, szyby isuzu, szyby jaguar, szyby jeep, szyby kia, szyby land rover, szyby lexus, szyby lincoln, szyby maserati, szyby mazda, szyby mercedes, szyby mercury, szyby mini, szyby mitsubishi, szyby nissan, szyby oldsmobile, szyby opel, szyby peugeot, szyby porsche, szyby renault, szyby rolls-royce, szyby rover, szyby saab, szyby seat, szyby skoda, szyby smart, szyby subaru, szyby suzuki, przyciemnianie szyb samochodowych, oklejanie szyb samochodowych, foliowanie szyb, auto szkło, autoszyby, autoscheiben, montaż szyb u klienta, wymiana szyb u klienta, montaż szyb na miejscu, autoszyba, auto-szyby

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Łukasińskiego 110
71-215 Szczecin, woj. zachodniopomorskie

Załączniki