EOL Soiński Radcy Prawni s.c.

Szeroki zakres doradztwa prawnego

Radcy prawni
ul. 3 Maja 30 III piętro, 70-215 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
EOL Soiński Radcy Prawni s.c.

Informacje

Opis działalności
EOL Soiński Radcy Prawni s.c. działa na rynku od 2001 roku. Spółka mieści się w Szczecinie. Właścicielami kancelarii są Wojciech Soiński i Kamil Soiński.
Produkty i usługi
Kancelaria oferuje swoim klientom kompleksową obsługę prawną. W zależności od istniejących potrzeb prawnicy oferują stałą obsługę prawną lub indywidualną pomoc przy konkretnej sprawie. Kadra jest w stanie zapewnić stały nadzór nad prawnymi aspektami funkcjonowania przedsiębiorstwa. Opracowuje również wszelkie umowy związane z prowadzoną działalnością gospodarczą, a także inne dokumenty, które są niezbędne przy jej prowadzeniu.


W sprawach związanych z działalnością na rynku nieruchomości pracownicy kancelarii są w stanie zapewnić przeprowadzenie analizy stanu prawnego nieruchomości, negocjowanie i przygotowanie umów, ustanawianie i znoszenie ograniczonych praw rzeczowych na nieruchomościach oraz reprezentację w postępowaniach między innymi o zasiedzenie nieruchomości i w sprawach wieczystoksięgowych.


Kancelaria zajmuje się również kwestiami związanymi ze stosunkiem najmu oraz innymi dotyczącymi używania rzeczy. Nasi pracownicy mają doświadczenia w obsłudze deweloperów oraz wspólnot mieszkaniowych.


Kancelaria „EOL Soiński” obsługuje także osoby fizyczne. Prowadzimy między innymi sprawy z zakresu prawa rodzinnego – rozwodów, separacji, alimentów, o ustalenie kontaktów z dziećmi, prawa spadkowego, rzeczowego oraz z zakresu zobowiązań – o zapłatę, odszkodowania i zadośćuczynienia.

Szczególną specjalnością prawników kancelarii jest prowadzenia postępowań działowych - o zniesienie współwłasności, o podział majątku wspólnego po rozwodzie i o dział spadku. Kancelaria reprezentuje klientów przed urzędami oraz dokonujemy na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa czynności prawnych w imieniu klienta, co jest szczególnie istotne zwłaszcza w sytuacji, gdy klient przebywa za granicą.

Kadra Kancelarii zaprasza do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń