Spondylus Wetoszka Spółka Jawna

Diagnostyka i leczenie problemów układu ruchu.

Sprzęt rehabilitacyjny
al. Papieża Jana Pawła II 36, 71-281 Szczecin zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Spondylus Wetoszka Spółka Jawna

Informacje

Opis działalności
Spondylus to firma zlokalizowana w Szczecinie. Specjalizuje się w diagnozowaniu, rehabilitacji i leczeniu problemów aparatu ruchu. Na rynku działamy od 1990 roku.
Produkty i usługi
Nasze działania oparte są o innowacyjne metody badań komputerowych, dzięki czemu nasi pacjenci - zarówno dzieci, jak i dorośli - mogą wrócić do pełnej sprawności po urazach, kontuzjach i innych rodzajach niepełnej sprawności. Zajmujemy się również skuteczną profilaktyką wad postawy, co pozwala osiągnąć pożądane efekty w znacznej poprawie funkcjonalności. Usługi świadczymy kompleksowo - od fachowej diagnostyki, przez leczenie i rehabilitację, po zaopatrzenie pacjentów w sprzęt ortopedyczny, obuwie prozdrowotne i ortopedyczne.

Oferowane przez nas usługi z zakresu diagnostyki to:
- badanie stóp i analiza chodu,
- badanie aparatu ruchu i kręgosłupa,
- diagnoza neurologiczna dzieci (0-1 r.ż.),
- diagnoza dzieci w autokorekcie (do 7 r.ż.),
- diagnostyka obrazowa,
- badania laboratoryjne,
- diagnostyka kinezjologii stosowanej,
- badania sportowców,
- diagnoza Nakatani.

Ponadto zajmujemy się rehabilitacją, w tym: terapią manualną, kinezyterapią, korekcją wad postawy, profilaktyką i rehabilitacją u osób dorosłych, rehabilitacją sportową oraz jogą medyczną.

Z zakresu podologii oferujemy pedicure medyczny, stworzenie indywidualnych wkładek ortopedycznych i obuwia, korekcję wrastających paznokci, profilaktykę stopy cukrzycowej, a także usługi centrum leczenia ran i mobilnego podologa.

Zaopatrujemy również w sprzęt medyczny, prowadząc zarówno sklep, jak i wypożyczalnię. Zajmujemy się również medycyną alternatywną, w tym medycyną chińską - akupunkturą oraz kinezjologią stosowaną.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Małgorzata
Bardzo profesjonalna obsługa. Pracownicy wyszkoleni na wysokim poziomie. Podczas zabiegu byłam na bieżąco informowana, co teraz jest wykonywane, a terapia odniosła zamierzony skutek. Polecam.
I
Ilona
Doskonała organizacja pracy. Fantastyczni fachowcy i profesjonalne podejście do pacjenta połączone z nowoczesnym sprzętem gwarantują sukces terapeutyczny. Szczerze polecam.