Virga restauracja catering imprezy okolicznościowe

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe i firmowe

Catering
al. Wojska Polskiego 245, 71-346 Szczecin zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Virga restauracja catering imprezy okolicznościowe

Informacje

Opis działalności
Restauracja Virga istnieje od ponad dwudziestu lat ma i swoją siedzibę w Szczecinie. Firmę prowadzą Jolanta Zdobylak i Zbigniew Czuchryta.
Produkty i usługi
Prowadzimy restaurację, w której organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe prywatne oraz firmowe. Zapewniamy także catering na wszelkie okazje. Serwujemy pyszne dania kuchni polskiej. Zapewniamy bogate menu, w którym z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. W naszych piwnicach posiadamy różnego rodzaju gatunki i roczniki alkoholi.

Obsługujemy zarówno uroczystości prywatne, jak i imprezy firmowe. Bez problemu zorganizujemy przyjęcie w domu czy siedzibie Państwa firmy. Dostarczymy pyszne jedzenie, zapewnimy obsługę, wynajmiemy także stoły, krzesła, obrusy czy grille. Zapewniamy też menu wigilijne i wielkanocne.

W naszej restauracji organizujemy imprezy rodzinne, takie jak wesela, komunie czy chrzciny. Poza tym oferujemy obsługę bankietów, konferencji, przyjęć firmowych i przyjęć świątecznych.

Oferta:

- dania z wołowiny,

- dania z dziczyzny,

- dania z wieprzowiny,

- potrawy z ryb,

- dania z drobiu,

- sałatki,

- przekąski zimne,

- zupy,

- dania z makaronu,

- zestawy dla dzieci.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej restauracji. Restauracja Virga mieści się w Szczecinie, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
I
Ibuwin
Organizowaliśmy u nich nasz jubileusz. Mają miłą obsługę, a potrawy bardzo nam smakowały. W menu znajdzie się także coś specjalnie dla dzieci.