Bus23.pl. Wynajem busów, przewóz osób

Zapraszamy w podróż naszym komfortowym busem na 23 osoby!

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Andrzeja Struga 36, 70-784 Szczecin zachodniopomorskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
601 700 788
Adres korespondencyjny
ul. Andrzeja Struga 36, 70-784 Szczecin zachodniopomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Bus23.pl to firma ze Szczecina, oferujemy przewozy autokarowe oraz wynajem busów dla 23 pasażerów z kierowcą. Pojedziemy wszędzie zarówno w Polsce jak i Europie Od wielu lat zapewniamy bezpieczne i komfortowe podróże busami i autokarami po kraju oraz całej Europie. Właściciel firmy, Rafał Masiarz, dba o to aby przejazdy były jak najbardziej wygodne dla pasażerów a przy tym wyjątkowo tanie. Naszą siedzibę mamy w Szczecinie.
Produkty i usługi
Podstawą naszego przedsiębiorstwa jest doświadczenie kierowców oraz ich niezbędne oddanie dla pasażerów. Zawsze pamiętamy, że to państwa komfort, ale i bezpieczeństwo, jest najważniejsze w czasie podróży. W dbaniu o najwyższe standardy usług pomagają nam nowoczesne pojazdy, takie jak bus Mercedes Sprinter 519 posiadający obszerne i wygodne miejsca dla 23 pasażerów lub autokar Mercedes Tourismo mieszczący aż 50 osób. Na ich wyposażeniu znajdują się wszelkie udogodnienia, takie jak klimatyzacja, telewizja pokładowa czy wejścia USB dla telefonów aby nasz klient mógł dobrze spędzić czas i oddać się pełnemu relaksowi w czasie drogi. Aby zminimalizować wszelkie zagrożenia drogowe nie tylko dbamy o sprawność techniczną pojazdów oraz posiadanie aktualnych atestów bezpieczeństwa, ale też zaopatrujemy je w pasy bezpieczeństwa oraz systemy nawigacji satelitarnej.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm lub instytucji. A w niej znajdą państwo między innymi:

• przewozy busem na wycieczki, wydarzenia sportowe, kolonie
• wynajem busa wraz z kierowcą
• przewóz osób do pracy
• dowóz na targi oraz wystawy
• transfery na lotniska
• usługi ekskluzywne, jak obsługa targów, sympozjów, konferencji itp.

Zapewniamy również pełne ubezpieczenie pasażerów oraz bagażu. Nasi kierowcyzapewnią państwu bezpieczne i punktualne dotarcie do pracy, na wycieczkę czy na spotkanie biznesowe. Nasze wygodne pojazdy zadbają o to aby podróż minęła ciekawie i komfortowo. Posiadamy również certyfikat kompetencji zawodowych uzyskany od Instytutu Transportu Samochodowego jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług jakie Bus23.pl świadczy od wielu lat dla coraz większej liczby zadowolonych pasażerów.

Zapraszamy do wizyty na stronie internetowej oraz kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń