Bartosz Startek

Doradztwo w zakresie ochrony środowiska - ekspertyzy, raporty, inwentaryzacje

Ochrona środowiska
ul. Biała 8, 70-730 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bartosz Startek

Informacje

Opis działalności
Współpracujemy z innymi firmami oraz Klientami indywidualnymi, zapewniając im doradztwo w zakresie ochrona środowiska. Przeprowadzamy inwentaryzacje oraz przygotowujemy ekspertyzy przyrodnicze. Dostarczamy też raporty oddziaływania na środowisko. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie. Właścicielem działalności jest Bartosz Startek.
Produkty i usługi
Jesteśmy grupą ekspertów, którzy oferują doradztwo środowiskowe firmom, inwestorom budowlanym, czy zakładom przemysłowym. Pomagamy wdrożyć aktualnie obowiązujące przepisy prawne dotyczące ochrony przyrody, które należy stosować podczas produkcji, czy budowy. Zajmujemy się załatwianiem formalności, weryfikujemy działania firm pod kątem prawnym i pomagamy w łatwy sposób dostosować działania przedsiębiorcy do wymagań polskich oraz europejskich.

W naszej ofercie znajduje się:
- nadzór przyrodniczy,
- inwentaryzacja przyrodnicza,
- monitoring przyrodniczy,
- inwentaryzacja dendrologiczna oraz wycena drewna na pniu,
- przygotowanie Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia,
- sporządzanie raportów oddziaływania na środowisko,
- wdrażanie działań mających zminimalizować skutki uboczne działalności Klienta,
- wdrażanie działań kompensacyjnych,
- ocena oddziaływania na środowisko/obszary Natura 2000.

Pomagamy inwestorom w uzyskaniu pozwolenia na rozpoczęcie budowy. Prawidłowo przeprowadzone badania oraz sporządzona Karta Informacyjna Przedsięwzięcia to podstawa do uzyskania decyzji w sprawie zgody na realizację przedsięwzięcia. Naszym celem jest sprawne działanie i pomaganie Klientom w znajdowaniu optymalnych rozwiązań dla swoich firm, które pomogą uniknąć kar w razie kontroli, a jednocześnie nie obciążą zbytnio finansów przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Szczecinie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń