Biuro Rachunkowe Dorota Roszkowska-Galant

Kompleksowe usługi księgowe dla firm, stowarzyszeń i fundacji

Biura rachunkowe
ul. Bolesława Śmiałego 28/9, 70-350 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(91) 812 22 54
Adres korespondencyjny
ul. Bolesława Śmiałego 28/9, 70-350 Szczecin zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe którego właścicielką jest Dorota Roszkowska-Galant znajduje się w Szczecinie. Działa od 1996 roku i obsługuje podmioty gospodarcze, stowarzyszenia oraz fundacje. Pomaga na każdym etapie działalności.
Produkty i usługi
Prowadzenie działalności gospodarczej nie jest proste, dlatego warto je sobie ułatwić korzystając z usług biura rachunkowego Doroty Roszkowskiej-Galant. Biuro działa od ponad 20 lat i skupia księgowych, którzy są na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami. Są dzięki temu w stanie udzielić fachowych porad dotyczących najlepszej formy działalności, rejestracji działalności gospodarczej i jej prowadzenia. Oferta jaką przygotowało dla swoich klientów biuro to księgowość tradycyjna, na podstawie dostarczonych do biura dokumentów lub internetowa. Trzecią opcją współpracy jest oddelegowanie przez biuro swojego księgowego do siedziby Państwa firmy. W każdym przypadku oferta obejmuje:
-ryczałt ewidencjonowany
-księgi przychodów i rozchodów
-księgi handlowe

W ramach nich m. in. rozliczane są podatki dochodowe PIT i CIT, a także podatek od towarów i usług VAT. Prace księgowe dotyczą też obliczania i przelewania składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz wykonywania usług kadrowo-płacowych. Księgowi prowadzą teczki osobowe pracowników, w tym różne ewidencje i zajmują się przygotowywaniem list płac.

Więcej informacji o biurze rachunkowym Doroty Roszkowskiej-Galant można znaleźć na stronie internetowej lub pod podanym numerem telefonu. Kontakt można też nawiązać mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń