Gryfita Opony Ciężarowe, Wulkanizacja

Solidne wykonawstwo usług wulkanizacyjnych w atrakcyjnych cenach

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Bytomska 3, 70-603 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gryfita Opony Ciężarowe, Wulkanizacja

Informacje

Opis działalności
Firma Gryfita została założona w 1991 roku. Właścicielem jest Zdzisław Królak, a nasza siedziba mieści się w Policach, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Usługi wulkanizacyjne świadczymy od wielu lat, przez co posiadamy w tej dziedzinie spore doświadczenie.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu wulkanizacji. Działamy na rzecz Klientów indywidualnych oraz firm. Nasza oferta obejmuje wszystkie marki samochodów osobowych, ciężarowych oraz dostawczych. Wieloletnie doświadczenie pozwala na dokładne i jakościowe świadczenie usług.

Zajmujemy się wykonawstwem wszelkich czynności z zakresu wulkanizacji. Naprawiamy i sprzedajemy różne rodzaje ogumienia, czy też wymieniamy opony na letnie bądź zimowe, w zależności od obecnie panującej pory roku. Oferta obejmuje zarówno opony nowe, jak i używane oraz felgi stalowe czy alufelgi.

Uzupełnienie oferty może stanowić łatanie dętek, wyważanie kół, naprawa i montaż opon samochodowych, konserwacja opon oraz wiele innych usług wulkanizacyjnych. Posiadamy wszelkie niezbędne i zaawansowane technologicznie narzędzia, które w znacznym stopniu ułatwiają nam pracę i umożliwiają wykonanie nawet najtrudniejszych zleceń.

Kadra pracownicza to odpowiednio wyszkolone osoby. Posiadają wiele koniecznych kwalifikacji, by dokładnie wykonywać swoje zadania. Są to pasjonaci motoryzacji, którzy niesamowicie angażują się w powierzone im zlecenia. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny.

Celem zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą Gryfita.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń