Civilis Kancelaria Prawnicza Radca Prawny Zbigniew Baszanowski Natalia Baszanowska-Majcher

Fachowa pomoc prawna

Radcy prawni
ul. Czorsztyńska 21/3, 71-201 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 16:00 - 20:00
Wtorek 16:00 - 20:00
Środa 16:00 - 20:00
Czwartek 16:00 - 20:00
Piątek 16:00 - 20:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Civilis Kancelaria Prawnicza Radca Prawny Zbigniew Baszanowski Natalia Baszanowska-Majcher

Informacje

Opis działalności
Kancelaria świadczy usługi w szczególności w zakresie prawa przewozowego, transportowego, spedycyjnego, spółek handlowych, cywilnego, pracy, ubezpieczeń społecznych, rodzinnego, spadkowego.
Produkty i usługi
Kancelaria Prawnicza CIVILIS funkcjonuje na szczecińskim rynku usług prawniczych od 1996r.

Świadczone przez naszą kancelarię usługi prawne obejmują m.in.: kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych, w tym bieżącą obsługę w zakresie prawa pracy, handlowego, cywilnego, administracyjnego, tworzenie i opiniowanie umów w obrocie gospodarczym, udzielanie porad prawnych, zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych, dochodzenie należności w postępowaniu przedsądowym i egzekucyjnym, zakładanie, dokonywanie zmian i likwidowanie podmiotów gospodarczych.

Zdobyte w trakcie wieloletniej praktyki doświadczenie pozwala nam na zapewnienie profesjonalnej, kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców, firm i osób prywatnych.

Naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny, mając na uwadze w szczególności dobrze pojęty interes każdego z nich.
Marki i specjalizacje
Kancelaria świadczy usługi w szczególności w zakresie prawa przewozowego, transportowego, spedycyjnego, spółek handlowych, cywilnego, pracy, ubezpieczeń społecznych, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego, budowlanego, podatkowego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń