Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Baszanowska-Majcher

Porady prawne, sporządzanie pism oraz reprezentowanie przed sądami

Radcy prawni
ul. Czorsztyńska 21/3, 71-201 Szczecin zachodniopomorskie
(2 reviews) napisz opinię
Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Baszanowska-Majcher
ul. Czorsztyńska 21/3, 71-201 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8522300254
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
91 4872732
Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Baszanowska-Majcher

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Baszanowska-Majcher w Szczecin
Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Baszanowskiej-Majcher znajduje się w Szczecinie. Prawnik oferuje kompleksowe usługi prawne zarówno dla osób fizycznych, jak i dla podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Pomoc prawna na etapie przedsądowym i w sądach różnych instancji to specjalność Natalii Baszanowskiej-Majcher. Radca udziela porad prawnych, zarówno ustnych, jak i w formie pisemnej. Przygotowuje także pisma procesowe, opiniuje umowy i bierze udział w rozprawach oraz negocjacjach. Na życzenie osób fizycznych może zająć się sprawami, które związane są z takimi dziedzinami prawa jak prawo cywilne, w tym:
-prawo rodzinne,
-prawo rzeczowe,
-prawo spadkowe.

Radca prawny pomaga w trakcie spraw rozwodowych, separacyjnych i o przyznanie alimentów albo ich podwyższenie. Zajmuje się również podziałem majątku wspólnego i kwestią opieki nad dziećmi. Właścicielka kancelarii oferuje także pomoc dotyczącą odszkodowań, ochrony dobór osobistych i uzyskania należnego spadku.

Ponadto Natalia Baszanowska-Majcher udziela wsparcia podmiotom gospodarczym w zakresie prawa pracy, prawa spółek handlowych i prawa zamówień publicznych.

Z kancelarią Natalii Baszanowsiej-Majcher można się skontaktować zarówno telefonicznie, jak i e-mailowo.


Zasięg działania
Firma Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Baszanowska-Majcher z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Aktualności

pomoc prawna

30.03.2022

Natalia Baszanowska-Majcher oferuje kompleksowe usługi prawne. Udziela precyzyjnych porad prawnych, sporządza pisemne opinie, a także przygotowuje pisma przedprocesowe i procesowe. Ponadto reprezentuje klientów, w tym osoby fizyczne w trakcie procesów przed sądami wszystkich instancji oraz w urzędach.

prawo

17.05.2022

Usługi prawne, którymi zajmuje się Natalia Baszanowska-Majcher, skierowane są zarówno do osób fizycznych, jak i do podmiotów gospodarczych działających w różnych branżach. Usługi wykonywane przez właścicielkę kancelarii prawnej obejmują różne dziedziny prawa, w tym prawo spółek handlowych oraz prawo cywilne.

odszkodowania

04.07.2022

Kompleksowa pomoc prawna dla osób fizycznych obejmuje porady prawne oraz reprezentowanie w sądach i w urzędach. Radca prawny Natalia Baszanowska-Majcher w ramach pomocy przedsądowej i w sądach zajmuje się na przykład prawem cywilnym. Uzyskuje dla klientów między innymi odszkodowania i zadośćuczynienia.

odszkodowania za błędy medyczne

11.09.2022

Odszkodowania przyznawane są przez sądy za obrażenia w wypadkach komunikacyjnych, wypadki w pracy, za błędy lekarskie, a także za naruszenie dóbr osobistych. By ubiegać się o odszkodowanie najczęściej trzeba skorzystać z pomocy prawnika. Natalia Baszanowska-Majcher ma doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowania oraz zadośćuczynienia.

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
E
Emil
Jestem zadowolony z efektu rozprawy. Rozwód orzeczono z winy żony.
A
Aleksander
Doradztwo prawne na wysokim poziomie. Polecam kancelarię Pani Baszanowskiej-Majcher.