Projekt Glass S.C.

Szklarze
ul. Dąbrowskiego 9, 70-100 Szczecin zachodniopomorskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Szklarze. Projekt Glass S.C. ma swoją siedzibę w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Projekt Glass S.C. poprzez email: biuro@projektglass.pl lub telefon: 506 567... .
Adres wykonywania działalności przez Projekt Glass S.C. to ul. Dąbrowskiego 9, 70-100 Szczecin. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Projekt Glass S.C., spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
S
Seba
Super,super,super! Panowie wykonali dla mnie grafikę do kuchni, którą musieli przerobić wg mojego projektu. Żadna firma w Szczecinie nie chciała się podjąć zlecenia, bo mówili, że nie przerabiają zdjęć. Panowie z Projekt Glassu nie dość, że przerobili grafikę, to jeszcze dla pewności wydrukowali mi próbkę. Mega zaangażowanie, dziekuję w imieniu moim i żony :)
K
Kazimierz
Polecam gorąco firmę Projekt Glass. Zakładali u mnie szkło z grafiką. Sprawnie, fachowo przy dobrej atmosferze i cenie oraz podejściu do klienta.
D
S
Dominik Skonieczny
Serdeczne podziękowania dla Pana Rafała. Wraz z żoną zamawialiśmy wykonanie i montaż szklanej kabiny. Wszystko lekko chodzi nic się nie blokuje jesteśmy zadowoleni. Firma godna zaufania, wszystko w terminie i zrobione tak jak trzeba.
A
R
Aneta Ruda
Mega pozytyw, szybko i sprawnie! Pomiar w przeciągu 24 godzin, montaż lustra w kolejne 24 h. Dobra robota!
A
R
Aneta Ruda
Mega pozytyw, szybko i sprawnie! Pomiar w przeciągu 24 godzin, montaż lustra w kolejne 24 h. Dobra robota!
M
W
Małgorzata W.
W ubiegłym miesiącu wykonywano u mnie lacobel w kuchni. Usługa obejmowała również pomiar i montaż. Niestety muszę stwierdzić niezgodność towaru z umową. Nie wiem czy spartolono pomiar czy montaż ale miedzy szafkami a szybą jest luka na kilka mm. Pan montażysta obiecywał że pojawi się za kilka tygodni i coś z tym zrobi ale do tej pory cisza. Dodatkowo 24-07 miałam otrzymać fakturę. Do tej pory nie dotarła. Firma dodatkowo wymigiwała się że ściana krzywa - nie wiem co to ma do rzeczy skoro to oni brali pomiar - wystarczyło o te kilka mm szerszą z jednej strony szybę wyciąć. Termin wykonania również był dłuższy niż pierwotnie zakładano, ponieważ Pan jak sam stwierdził źle wyciął pierwszą szybę. Drugą najwyraźniej też :/ Odradzam tą firmę.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.