Zrib D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o.

Roboty towarzyszące budownictwu mieszkaniowemu i przemysłowemu

Hydrotechnika
ul. Dąbska 78, 71-773 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zrib D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o.
ul. Dąbska 78, 71-773 Szczecin zachodniopomorskie
Telefon
Zrib D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Zrib D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o. w Szczecin
ZRIB D.Y.K.O.W.S.K.I. to firma ze Szczecina. Prowadzi działalność od 1991 roku. Na terenie województwa zachodniopomorskiego zajmuje się pracami budowlanymi, w tym związanymi z odwadnianiem.
Produkty i usługi
ZRIB D.Y.K.O.W.S.K.I. zajmuje się pracami budowlanymi. Zatrudnia doświadczonych pracowników i posiada ciężki sprzęt. Jest w stanie terminowo, dokładnie i w konkurencyjnych cenach wykonać nawet najtrudniejsze zlecenia. Oferuje pomoc w realizacji inwestycji prywatnych i publicznych, poprzez budowę infrastruktury. Przykładem wykonywanych prac jest uzbrajanie terenu, co oznacza sporządzenie projektu, dokumentacji, a także wykonanie instalacji. Kładzione są sieci energetyczne, instalacje wodne i kanalizacyjne, a także budowane są drogi wewnętrzne. Ponadto firma zajmuje się odwadnianiem wykopów i pracami ziemnymi. W ramach nich oferuje:
-wykopy pod fundamenty,
-wymiany gruntów,
-budowy nasypów,
-umacnianie skarp,
-profilowanie rowów odwadniających,

Oferta obejmuje też wznoszenie oczyszczalni i przepompowni ścieków, budowę dróg i budowę parkingów, placów oraz chodników i ścieżek rowerowych.

Dodatkowo firma wykonuje prace przy zagospodarowaniu terenu. Polegają one na ogrodzeniu, nasadzeniach roślinności i wykonaniu małej architektury.

Pełna oferta ZRIB D.Y.K.O.W.S.K.I.znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmę najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń