ZRIB D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o.

Kompleksowe usługi budowlane i roboty ziemne

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Dąbska 78, 71-773 Szczecin zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię
ZRIB D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o.
ul. Dąbska 78, 71-773 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8513167407
Telefon
ZRIB D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy ZRIB D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o. w Szczecin
ZRIB D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o. to firma mająca swoją siedzibę w Szczecinie. Specjalizuje się w szerokim zakresie realizacji prac budowlanych i robót ziemnych. Prowadzi działalność od 1991 roku.
Produkty i usługi
Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych działa nieprzerwanie na terenie Pomorza Zachodniego od 30 lat.Podstawę firmowej działalności jest realizacja robót towarzyszących budownictwu mieszkaniowemu i przemysłowemu. W zakresie tym wykonuje przede wszystkim budowy wodociągów i kanalizacji oraz inne usługi wodno-kanalizacyjne. Przygotowuje specjalistyczne projekty i realizuje przyłącza wodno-kanalizacyjne, wykopy, sieci kanalizacyjne i inne prace ziemne.

W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się też takie usługi jak:
-budowa sieci wodociągowych i kanalizacyjnych w technologii rur,
-budowa przepompowni ścieków,
-uzbrajanie terenu,
-budowa dróg,
-chodniki,
-brukarstwo,
-zagospodarowanie terenu,
-zakładanie trawników,
-place zabaw,
-boiska.

Dopełnieniem oferty Zakładu Robót Inżynieryjno-Budowlanych jest wynajem maszyn budowlanych. Bogate zaplecze techniczne, jakie proponuje klientom, oparte zostało o sprzęty najwyższej jakości pochodzące od renomowanych producentów. Klienci mogą skorzystać z koparek kołowych LIEBHERR A900 i LIEBHERR A912, koparek gąsienicowych R912 oraz spychacza gąsienicowego PR9731. Do wynajmu przeznaczone są także obudowy wykopów typu box i obudowy wykopów liniowych. Ponadto dostępne są zapory, ogrodzenia modułowe, zestawy igłofiltrów i wiele innych. Proponowane są również zgrzewarki do rur i walce okołkowane.

Pełna oferta Zakładu Robót Inżynieryjno-Budowlanych znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Z
K
Z
Zadowolona klientka z Mierzyn
Wysoka jakość usług. Cena adekwatna ale warto żeby nie mieć problemów przez długie lata. Dostaliśmy 36 miesięcy gwarancji a mija 5 rok i nic się nie dzieje z kostką wkoło domu. Do tego fachowe doradztwo. Przy luksusowym domu za miliony nie warto oszczędzać na detalach :) polecam !