Zrib D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o.

Roboty ziemne i usługi budowlane

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Dąbska 78, 71-773 Szczecin zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Zrib D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o.
ul. Dąbska 78, 71-773 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8513167407
Telefon
Zrib D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Zrib D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o. w Szczecin
Firmę Zrib D.Y.K.O.W.S.K.I. prowadzimy w Szczecinie. Funkcjonujemy na rynku od 1991 roku.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to roboty ziemne i prace budowlane. Głównie zajmujemy się realizacją robót towarzyszących budownictwu przemysłowemu i mieszkaniowemu. Zajmujemy się budową kanalizacji i wodociągów. Ponadto świadczymy usługi wodno-kanalizacyjne. Do naszych zadań należy przygotowywanie specjalistycznych projektów i realizowanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych, sieci kanalizacyjnych oraz wykopów.

Ponadto budujemy drogi, chodniki i przepompownie ścieków. Nie stanowi dla nas problemu wykonanie placów zabaw czy boisk. Dodatkowo zakładamy trawniki, uzbrajamy teren i przeprowadzamy prace brukarskie. W ofercie mamy też uzbrajanie terenu.

Prowadzimy także wynajem maszyn budowlanych. Posiadamy między innymi:
- spychacz gąsienicowy PR9731,
- koparki gąsienicowe R912,
- koparki kołowe Liebherr A912,
- koparki kołowe Liebherr A900.
Posiadamy też obudowy wykopów liniowych i obudowy wykopów typu box. Dostępne są u nas zestawy igłofiltrów, ogrodzenia modułowe i zapory. Dysponujemy również walcami okołkowanymi i zgrzewarkami do rur.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Zrib D.Y.K.O.W.S.K.I.
Zasięg działania
Firma Zrib D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o. z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Aktualności

Pętla na Pomorzanach

05.09.2023

Jedna z naszych ostatni realizacji dotyczy pętli na Pomorzanach. Jesteśmy dumnym wykonawcą kanalizacji deszczowej na tej inwestycji. Z pozostałymi realizacjami można zapoznać się na naszej stronie WWW.

budowa ulicy nastrojowej

17.07.2023

Świadczymy całą gamę usług budowlanych i prac ziemnych. Przede wszystkim realizujemy roboty towarzyszące budownictwu mieszkaniowemu i przemysłowemu. Mamy bardzo bogate portfolio. Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami na naszej stronie internetowej.

Budowa kanalizacji deszczowej w Kołobrzegu 2x600 mm PP

03.05.2023

Bardzo chętnie współpracujemy z inwestorami publicznymi w zakresie budowy obiektów użyteczności publicznej. W tym zakresie zajmujemy się przebudowywaniem sieci wodno-kanalizacyjnych, chodników i dróg. Od początku działalności zrealizowaliśmy wiele projektów gminnych i miejskich.

Kanalizacja deszczowa GRP 800 mm

08.03.2023

Na rynku usług budowlanych działamy od lat. Usługi w zakresie budownictwa infrastrukturalnego realizujemy dla instytucji publicznych i przedsiębiorstw. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

budowa parkingu

13.01.2023

W naszym portfolio jest między innymi budowa parkingu przy ul. Nałkowskiej w Szczecinie. Do wykonania wykorzystana została krata ażurowa o grubości 10 cm na podbudowie z kruszywa łamanego. Wartość inwestycji to blisko 650 tysięcy złotych.

Apartamentowiec w Międzywodziu

27.11.2022

Naszą specjalnością są roboty ziemne i prace budowlane. Świadczymy całą gamę usług w tym zakresie. Zajmujemy się między innymi wykonywaniem zewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych i odwodnień wykopów fundamentowych z pomocą igłofiltrów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
K
M
Kierownik Mariusz
Firma Dykowski jest godna polecenia. Współpracujemy z nimi co jakiś czas i nigdy nie ma z nimi kłopotów a to w budownictwie nie jest normą.
Z
K
Z
Zadowolona klientka z Mierzyn
Wysoka jakość usług. Cena adekwatna ale warto żeby nie mieć problemów przez długie lata. Dostaliśmy 36 miesięcy gwarancji a mija 5 rok i nic się nie dzieje z kostką wkoło domu. Do tego fachowe doradztwo. Przy luksusowym domu za miliony nie warto oszczędzać na detalach :) polecam !