El Toro Bobrowski Blatkiewicz Spółka Jawna

Sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego

Laptopy, notebooki i komputery
ul. Dembowskiego 9 u4, 71-533 Szczecin zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(91) 423 49 79
El Toro Bobrowski Blatkiewicz Spółka Jawna

Informacje

Opis działalności
El Toro oferuje wysokiej jakości artykuły biurowe. Znajdujemy się w Szczecinie. Zapraszamy serdecznie.
Produkty i usługi
Od początku działalności naszą specjalnością jest sprzedaż i serwis sprzętu, oprogramowania oraz usług w obszarach związanych z teleinformatyką. Oferta El Toro stała się kompleksowa kiedy asortyment poszerzyliśmy o artykuły biurowe i materiały eksploatacyjne.

W ofercie mamy sprzęt pochodzący od renomowanych polskich producentów takich jak Adax, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, Fujitsu Siemens itp. W sprzedaży mamy:
- komputery,
- monitory,
- drukarki,
- plotery,
- skanery,
- ups-y i inne.

Oprócz sprzętu komputerowego zaoferować możemy też pomoce dydaktyczne, sprzęt RTV i AGD, wyposażenie sali multimedialnych, laboratoriów.

Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru sprzętu komputerowego i oprogramowania, konfiguracji i uruchomienia sprzętu oraz modernizacji i rozbudowy istniejących systemów komputerowych.

Solidnie naprawiamy sprzęt zarówno w siedzibie firmy, jak i u Klienta. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy też okresowe przeglądy i konserwacje sprzętu.

Dostarczamy też artykuły spożywcze i higieniczne, urządzenia biurowe i materiały eksploatacyjne do faksów, drukarek, kserokopiarek i ploterów. Oferujemy papier wielkoformatowy do kserokopiarek, papier do drukarek i kserokopiarek oraz papier do plotera.

Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Honorata
Zaopatruję się u nich w papier do mojego biura. Mam też od nich wszelkie sprzęty biurowe, wszystko działa, jak należy! Solidna firma.
E
Emil
Polecam tę firmę, oferują dobry sprzęt w naprawdę korzystnej cenie. W dodatku gdy coś się zepsuje, oni przychodzą z pomocą. Super!