Koszulkomat.eu Sp. z o.o.

Odzież z nadrukiem

Sitodruk
ul. Duńska 98/2, 71-795 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(2 opinie) napisz opinię
Koszulkomat.eu Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Koszulkomat.eu to sklep internetowy, który powstał w 2012 roku. Działalność ma swoją główną siedzibę w Szczecinie na terenie województwa zachodniopomorskiego. Firma oferuje wykonanie odzieży z nadrukiem.
Produkty i usługi
Oferujemy dostęp do platformy, na której zaprojektować i zamówić online swoją własną koszulkę lub inne części garderoby. Ponadto posiadamy wiele gotowych projektów do wyboru.
Zapewniamy koszulki z nadrukami tematycznymi dotyczącymi między innymi hobby, pracy, muzyki, polityki, filozofii, filmów i seriali oraz wielu innych dziedzin. Pośród naszej oferty znajdują się ubrania z najróżniejszymi napisami, obrazkami, grafikami, zdjęciem, zabawnymi hasłami czy popularnymi wśród młodzieży zwrotami.

Oferta:
- odzież,
- worko-plecaki,
- kubki,
- puzzle,
- zegarki,
- foto magnesy,
- otwieracze do piwa,
- przypinki,
-japonki,
- metki,
- misie pluszowe.

Oferowane produkty powstają metodą druku bezpośredniego DTG. Posiadamy nowoczesne urządzenia, które jakościowo górują nad powszechnie stosowanymi na rynku maszynami. Dzięki stosowaniu zaawansowanej technologii przygotowywane przez nas nadruki odwzorowują szeroką paletę kolorów, bez względu na to, na jakim materiale powstają. Technika druku cyfrowego zapewnia za każdym razem tak samo doskonały efekt.

Zapraszamy do skorzystania zusług firmy Koszulkomat.eu, której siedziba znajduje się w Szczecinie. Zachęcamy także do odwiedzin na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Krzysiek
Zleciłem wykonanie bluz firmowych dla pracowników. Nadruk ma żywe kolory oraz nie schodzi. Polecam.
O
Oliwia
Zamówiłam koszulki z logo firmy. Zarówno materiał jak i nadruk są bardzo dobrej jakości. Mimo wielokrotnego prania nie dzieje się z nimi nic złego.