Geototal Sp. z o.o. sp.k. Geodezja, inwestycje, mapy

Usługi geodezyjno-kartograficzne

Geodezja
ul. Dworcowa 19, 70-206 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Geototal Sp. z o.o. sp.k. Geodezja, inwestycje, mapy

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Geototal z siedzibą w Szczecinie specjalizuje się w zakresie realizacji usług geodezyjnych. Zajmujemy się geodezyjną obsługą inwestycji oraz tworzeniem map do celów projektowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Geototal Pro powstało w 1997 roku, jednak w 2012 firma została przekształcona w spółkę z.o.o. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży geodezyjnej, co znacznie przekłada się na poziom świadczonych usług. Przez lata obecności na rynku, dzięki rzetelnej i sumiennej pracy, firma wyrobiła sobie dobrą renomę oraz zyskała grono zadowolonych Klientów.

Firma zajmuje się przede wszystkim świadczeniem usług w zakresie geodezyjnej obsługi inwestycji. Oferta ta obejmuje obiekty drogowe, inżynierskie, handlowe, biurowe, mieszkalne i sportowe, a nawet uzbrojenie podziemne.

Wykonujemy także prace związane z ewidencją gruntów. W zakres tych działań wchodzi:
* opracowania numeryczne wielkoobszarowe,
* modernizacja ewidencji gruntów,
* ewidencyjna mapa numeryczna,
* podziały działek, wznowienia granic, rozgraniczenia,
* wznowienia granic,
* mapy do celów projektowych,
* pomiary gps,
* pomiary kolejowe.

W naszej karierze pomyślnie zrealizowaliśmy liczne zlecenia, dzięki czemu firma Geototal staje się zaufanym partnerem biznesowym. Nasze działania opieramy na wysokiej klasy sprzęcie oraz zaawansowanym i specjalistycznym oprogramowaniu. Firma zatrudnia dokładnie wyselekcjonowaną kadrę pracowniczą składającą się wyłącznie z fachowców. Są oni nie tylko kompetentni i sumienni, ale i zdolni do wykonania każdego zadania. Zatrudniani pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i seminariach, co sprawia, iż jesteśmy na bieżąco z nowymi rozwiązaniami technicznymi oraz metodami pracy.
Firma posiada dwie pracownie – pracownię polową oraz pracownię kameralną. W skład pracowni polowej wchodzi sześć zespołów pomiarowych, z których każdy wyposażony jest w sprzęt pomiarowy, samochody terenowe oraz nowoczesne środki łączności. Pracownia kameralna dysponuje nowoczesnym oprogramowaniem i profesjonalnymi sprzętami. Pracować w niej jednocześnie może aż siedem osób.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Marki i specjalizacje
Sprzęt pracowni polowe obejmuje profesjonalne urządzenia do wykonywania dokładnych pomiarów GPS. W jej skład wchodzą również tachimetry elektroniczne oraz niwelatory.
Certyfikaty
ISO 9001:2008
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, policki, pyrzycki, stargardzki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń