Dźwigi Szastaj.pl Podnośniki do 46m Usługi Dźwigowe Wynajem Żurawi

Prace wysokościowe dźwigami, podnośnikami i metodami alpinistycznymi

Podnośniki
ul. Dworcowa 2, 70-206 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dźwigi Szastaj.pl Podnośniki do 46m Usługi Dźwigowe Wynajem Żurawi

Informacje

Opis działalności
Firma Szastaj.pl ze Szczecina wykonuje prace wysokościowe. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Grzegorz Szastaj wykorzystuje metody alpinistyczne lub podnośniki koszowe. Dysponuje też żurawiami samojezdnymi. Maszyny wynajmuje wraz z doświadczonymi operatorami. Dzięki temu prace prowadzone są szybko i dokładnie.
Produkty i usługi
Bezpieczeństwo ludzi i mienia to priorytet dla Szastaj.pl, dlatego firma odpowiednio zabezpiecza miejsce prac. Podczas wykonywania zleceń przedsiębiorstwo używa m.in. podnośników koszowych zamontowanych na podwoziach ciężarowych, dostawczych oraz przyczepach. Największy z podnośników umożliwia pracę na wysokości 46 metrów, dlatego firma jest w stanie poddawać konserwacji wysoko położone maszty, anteny i konstrukcje reklamowe. Oferta prac z użyciem podnośników obejmuje również wycinkę i przycinanie drzew, całodobowe usuwanie śniegu zalegającego na dachach i zabezpieczanie antykorozyjne elementów metalowych. Inne usługi świadczone przez Szastaj.pl dotyczą też takich usług, jak:
-prace termoizolacyjne,
-mycie okien,
-mycie elewacji,
-mycie silosów,
-montaż kominów wentylacyjnych,
-montaż podbitek,
-remonty wież kościelnych,
-zakładanie instalacji odgromowych,
-czyszczenie rynien,
-prace dekarskie.

Ponadto podnośniki przydają się do montażu kolców przeciwko ptakom, siatek zabezpieczających przed spadaniem elementów konstrukcyjnych i ściągania zwierząt, które utknęły wysoko nad ziemią. Inne prace wykonywane przez pracowników firmy to montaż ozdób świątecznych i sporządzanie ekspertyz budowlanych. Mogą być one realizowane nawet w trudno dostępnych miejscach.

Poza podnośnikami używane są też dźwigi podnoszące konstrukcje i ładunki o masie do 50 ton.

Więcej informacji dotyczących firmy Szastaj.pl znajduje się na stronie internetowej. W sprawie oferty przedsiębiorstwa można dzwonić albo napisać e-maila.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe