Dźwigi Szastaj.pl Podnośniki do 46m Usługi Dźwigowe Wynajem Żurawi

Prace budowlane, remontowe i sprzątające na wysokości

Prace wysokościowe
ul. Dworcowa 2, 70-206 Szczecin zachodniopomorskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 842 396
Dźwigi Szastaj.pl Podnośniki do 46m Usługi Dźwigowe Wynajem Żurawi

Informacje

Opis działalności
Prace wysokościowe z użyciem technik alpinistycznych oraz pojazdów to podstawa oferty, jaką przygotowała dla swoich klientów firma Szastaj.pl. Przedsiębiorstwo, którego początki sięgają 2003 roku, ma swoją siedzibę w Szczecinie. Jego właścicielem jest Grzegorz Szastaj, a usługi wykonywane są przede wszystkim na terenie województwa zachodniopomorskiego, choć możliwe jest też realizowanie prac w innych rejonach Polski.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i za konkurencyjne stawki. Tak pracuje firma Szastaj.pl. Podejmuje się różnych prac wysokościowych, w tym w trudno dostępnych miejscach. W zależności od zakresu prac stosowane są techniki alpinistyczne, dźwigi samojezdne oraz lekkie i ciężkie podnośniki koszowe. Żurawie mogą unieść ładunki o masie do 50 ton, natomiast podnośniki pozwalają na pracę na wysokości nawet 46 metrów. Niektóre z pojazdów mają napęd na 4 koła, a mniejsze podnośniki mieszczą się w bamach kamienic.

Oferta usług wysokościowych świadczonych przez Szastaj.pl obejmuje:
-montaż kolców przeciwko ptakom,
-montaż ozdób świątecznych,
-montaż podbitek,
-remonty wieź kościelnych,
-montaż kominów wentylacyjnych,
-malowanie dachów,
-malowanie elewacji,
-czyszczenie rynien,
-montaż termoizolacji,
-montaż konstrukcji reklamowych.

Możliwe jest też mycie okien, elewacji i silosów, poddawanie pracom konserwacyjnym anten i masztów orazodśnieżanie dachów. Ta usługa oraz ściąganie zwierząt z dachów może być wykonywana przez całą dobę.

Poza pracami wysokościowymi firma zajmuje się holowanie pojazdów, przewozem materiałów za pomocą wywrotki i usługami ogrodniczymi. W ramach nich koszona jest trawa, przycinane są krzewy oraz wywożone są liście, gałęzie i inne odpady zielone. Firma podejmuje się też innych prac porządkowych, w tym wywożenia gruzu, śmieci i starych mebli.

Więcej informacji dotyczących firmy Szastaj.pl i oferowanych przez nią usług można znaleźć na stronie internetowej. Pytania dotyczące oferty najlepiej kierować na podany adres e-mailowy albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń