Orde

Profesjonalne środki czystości, od chemii po urządzenia

Czyszczące urządzenia przemysłowe
ul. Gryfińska 124, 70-806 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(91) 464 12 19
Orde

Informacje

Opis działalności
Lidia Kwiatkowska jest właścicielką firmy ORDE, która zarejestrowana w Szczecinie. Na rynku działamy od 1999 roku. Zajmujemy się zaopatrzeniem firm i zakładów różnych branż w środki czystości niezbędne do otrzymania higieny w obiekcie. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Naszym głównym celem jest nawiązanie długotrwałej współpracy z Klientami, którym dostarczamy jedynie sprawdzone i skuteczne środki czystości. ORDE posiada własne preparaty i produkty, które są wynikiem wieloletniej pracy w branży. Różnego rodzaju placówki otrzymują od nas urządzenia czyszczące, sprzęt ręczny do sprzątania, zamiatarki, maszyny, ekstraktory i wiele więcej. Udostępniamy również środki czyszczące od światowych producentów.

Jesteśmy także producentem artykułów metalowych. W naszym asortymencie znajdują się wózki z wyciskarką, stelaże z pokrywą na worek, zestawy serwisowe wykonane z plastikowych komponentów marki TTS. Każdy element urządzenia pokryty jest cynkiem oraz farbami proszkowymi, które chronią metal przed korozją.

Oferujemy także:
- systemy wyposażenie łazienek (METSA, VECTAIR SYSTEMS),
- maty i wycieraczki (PLASTEX),
- spryskiwacze i akcesoria (EPOCA),
- sprzęt ręczny (TECNO TROLLEY SYSTEM),
- chemia czyszcząca (BUZIL, STROVELS, HIAB),
- systemy wyposażenia łazienek (METSA, VECTAIR SYSTEMS),
- linia dla sektora spożywczego (HILL BRUSH),
- maszyny sprzątające (RCM, TRUVOX, TMB, SANTOEMMA).

Oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również wynajem maszyn czyszczących. Polecamy parownicę marki STI Steam Industry Gaiser.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z firmą ORDE ze Szczecina oraz na naszą stronę www po aktualny katalog wszystkich produktów. Zapewniamy atrakcyjne ceny i terminową realizację dostawy.
Marki i specjalizacje
Udostępniamy produkty marek takich jak:
ECNO TROLLEY SYSTEM, RCM, SANTOEMMA, TMB, TRUVOX, BUZIL, HIAB, STROVELS, METSA, VECTAIR SYSTEMS, MOERMAN, EPOCA, HILL BRUSH, PLASTER.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń