Wojciech Załęski Serwis opon, mechanika samochodowa

Przegląd, serwis i wymiana opon

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Gryfińska 90, 70-772 Szczecin zachodniopomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Wojciech Załęski Serwis opon, mechanika samochodowa

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Wojciech Załęski. Jestem właścicielem warsztatu samochodowego, w którym dokonają Państwo przeglądu i serwisu opon. Mój warsztat znajduje się w Szczecinie. Od 1992 roku dbam o regularną konserwację aut moich Klientów.
Produkty i usługi
Dobrej jakości opony to jeden z podstawowych elementów bezpieczeństwa na drodze. Regularne przeglądy opon pozwolą Państwu skutecznie zmniejszyć ryzyko awarii. W moim warsztacie samochodowym znajdą Państwo opony znanych i renomowanych producentów. W tym między innymi Michelin, Goodyear, Dunlop, Continental, czy wiele innych. W sprzedaży mamy nie tylko nowe, ale również używane opony.

Dla naszych Klientów utworzyliśmy specjalną przechowalnię opon. Teraz oprócz serwisu i wymiany opon mogą Państwu również je przechować lub przeprowadzić ich konserwację. W warsztacie posiadamy też felgi stalowe i aluminiowe. Zajmujemy się także przeglądem i naprawami bieżącymi samochodów.

Proponujemy Państwu między innymi:

- wymiany klocków hamulcowych,
- wymiany oleju i płynów eksploatacyjnych,
- wymiany tłumików,
- wymiany elementów zawieszenia,
- wymiany układu kierowniczego.
- czyszczenie i konserwacja układu klimatyzacji.

Więcej informacji o proponowanych przez nas usługach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia nas w Szczecinie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
W
Wiki_riki
Widać, że znają się na samochodach. Mają naprawdę dużą wiedzę.
I
Igo777
Fachowcy. Mogę polecić.
K
kris1967
Ostatnio właśnie w tym serwisie naprawiałem ogumienie. To był mój pierwszy kontakt z tą firmą, ale zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie :D