Max Jarosław Olszyński

Nowoczesny sprzęt budowlany, wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość usług

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Harnasiów 42, 71-018 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 378 225
Max Jarosław Olszyński

Informacje

Opis działalności
Firma Max zajmuje się wynajmem sprzętu budowlanego, transportem oraz kompleksowymi usług budowlane. Mamy nowoczesny sprzęt budowlany, który wykorzystujemy do własnej działalności oraz wynajmujemy klientom z zewnątrz. Baza sprzętowa to ciężkie maszyny budowlane, drobny sprzęt i wyposażenie zaplecza budowy. Ponadto mamy park maszynowy przystosowany do realizacji różnych zleceń w branży budowlanej.
Produkty i usługi
Firma Max pod kierownictwem Jarosława Olszyńskiego zajmuje się wynajmem sprzętu budowlanego, świadczeniem usług budowlanych oraz transportowych.
Wynajmujemy koparki, koparko-ładowarki, wywrotki 2,5 t i 24 t oraz zagęszczarki.
Posiadamy sprzęt budowlany do prac ziemnych, hydroinżynieryjnych oraz kubaturowych.
Ponadto posiadamy w swojej ofercie elementy wyposażenia budowy, takie jak szalunki, rusztowania czy kontenery.

Usługi budowlane świadczone przez naszą firmę obejmują przede wszystkim budowę domów jednorodzinnych i wielorodzinnych a także obiektów przemysłowych. Zajmujemy się również wyburzeniami, rozbiórkami, remontami i kruszeniem betonu.

Z zakresu transportu podejmujemy się zarówno przewozów na terenie kraju jak i poza jego granicami. Transportujemy elementy budowlane, sprzęt i maszyny budowlane oraz materiały budowlane takie jak żwir, gruz czy piasek. Podejmujemy się również transportu wielkogabarytowego.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń