Puzzle Pracownia Projektowa Anna Dąbrowska

Kompleksowe usługi projektowe i architektoniczne

Biura architektoniczne
ul. hetm. Żółkiewskiego 3/21, 70-345 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Puzzle Pracownia Projektowa Anna Dąbrowska

Informacje

Opis działalności
W Pracowni Projektowej Puzzle działamy prężnie już od 2011 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług architektonicznych. Nasze biuro mieści się w Szczecinie, a założycielką jest Anna Dąbrowska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Pracowni Projektowej Puzzle w Szczecinie zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług projektowych już od niemal dziesięciu lat. Wykonujemy pełnobranżowe projekty budowlane i wykonawcze. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oceniając możliwości i wariantowe koncepcje z wizualizacjami. Ponadto do naszych zadań należy też adaptacja gotowych projektów wraz ze zmianami i świadectwami energetycznymi.

Zapewniamy pełną obsługę formalno-prawną, udzielamy wsparcia w zakresie uzyskania pozwolenia na budowę. W naszej ofercie są również nadzory autorskie i wykonanie kosztorysów. Gwarantujemy także ocenę budynków już istniejących w zakresie ich przydatności do nowych celów, określamy zakres prac obejmujących wariantowe koncepcje czy inwentaryzację.

Projektujemy obiekty takie jak:

- budynki komercyjne usługowo-handlowe,
- domy jednorodzinne,
- domy letniskowe,
- pensjonaty i inne budynki użyteczności publicznej.

Projekty realizujemy na terenie Szczecina i w okolicach, a także na terenie południowych i zachodnich powiatów województwa. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, zapewniamy terminową realizację.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń