Prototypujemy.pl

Obróbka metali
ul. Heyki 1, 70-631 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
793 991 220
Adres korespondencyjny
ul. Heyki 1, 70-631 Szczecin zachodniopomorskie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Nasza firma realizuje projekty oparte o takie technologie jak: cięcie laserem, cięcie plazmowe, frezowanie CNC, toczenie CNC, drążenie, spawanie, szlifowanie.

Dostarczamy produkty o przeróżnym stopniu skomplikowania – od elementów wystroju wnętrz np. stół czy regał, do elementów maszynowych i form wtryskowych, gdzie dokładności liczymy w setnych i tysięcznych częściach milimetra.
Opis działalności
Jesteśmy firmą prawdziwie kreatywną. Nasza stwórcza moc pozwala na powstawanie przeróżnych rzeczy z metalu i nie tylko. Współpracujemy z wieloma firmami z Polski i Europy, którym dostarczamy poszczególne podzespoły i gotowe produkty ze stali zwykłej, nierdzewnej, aluminium, czy mosiądzu. Poza regularnymi zleceniami zajmujemy się wykonywaniem przeróżnych prototypów i doradztwem z nimi związanym.
Produkty i usługi
Nasze produkty charakteryzują się starannym i niezwykle precyzyjnym wykonaniem przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży umożliwia nam realizacje nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych zleceń.
Dbamy o rozwój firmy, dlatego wdrażamy coraz to nowsze technologie i powiększamy nasz park maszynowy.Nasza firma świadczy usługi w Polsce i Europie. Obecnie współpracujemy z firmami z Niemiec, Norwegii i Szwajcarii.Marki i specjalizacje
Naszą specjalizację stanowią takie usługi jak:

wykrawanie
wypalanie laserowe
spawanie
perforowanie blach
cięcie
gięcie blach i gięcie rur
przetłaczanie
zwijanie na walcach
toczenie metali
szlifowanie
wiercenie otworów
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Myślibórz, Pyrzyce, Szczecin, Stargard, Gryfino, Gorzów Wielkopolski, Police, Goleniów, Choszczno, Drawsko Pomor.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń