Zakład Zduński Robert Chilicki

Kominki
ul. Jagiellońska 25, 70-364 Szczecin zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Telefon
534 334 430
Adres korespondencyjny
ul. Jagiellońska 25, 70-364 Szczecin zachodniopomorskie

Informacje

Zakład Zduński Robert Chilicki działa w branży Kominki. Siedziba firmy znajduje się w województwie zachodniopomorskim w miejscowości Szczecin.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 534 334 430 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Jeśli chcesz nawiązać z Zakład Zduński Robert Chilicki kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 70-364 Szczecin ul. Jagiellońska 25,.
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Zakład Zduński Robert Chilicki. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
S
Klient Szczecin
Proszę uważać na tego "wykonawcę" To nieuczciwy człowiek.Okradł mnie z zaliczki i to niemałej na kafle. Potwierdziła już Kaflarnia. Sprawa zgłoszona na policję .
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.