Tomasz Jeżowski Pośrednik Nieruchomości

Bezpieczny zakup Twojej nieruchomości

Zarządzanie nieruchomościami
ul. Jagiellońska 80/1, 70-362 Szczecin zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Tomasz Jeżowski Pośrednik Nieruchomości
ul. Jagiellońska 80/1, 70-362 Szczecin zachodniopomorskie
NIP
8512898853
Telefon
Tomasz Jeżowski Pośrednik Nieruchomości

Informacje

Opis działalności firmy Tomasz Jeżowski Pośrednik Nieruchomości w Szczecin
Firmę pośrednika nieruchomości Tomasza Jeżowskiego znajdą Państwo w Szczecinie. Działamy od ponad piętnastu lat, oferując pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.
Produkty i usługi
Działamy jako biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomości już od ponad półtorej dekady. Misją naszej firmy jest stworzenie dla Państwa takich warunków, aby wymiana na rynku nieruchomości była bezpieczna, a transakcje kupna-sprzedaży bądź najmu czy dzierżawy nieruchomości przebiegały prawidłowo.

W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim profesjonalizmem oraz dobrem naszych klientów. Działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, której jesteśmy członkiem. Zajmujemy się kompleksową działalnością związaną z obrotem nieruchomościami. Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert, dzięki czemu będziecie mieli Państwo dostęp do niemal 80% rynku podaży nieruchomości w Szczecinie i okolicy.

Jeżeli reprezentujecie Państwo stronę podażową, Państwa oferta sprzedaży lub najmu będzie dostępna bezpośrednio w kilkudziesięciu biurach nieruchomości w Szczecinie, na portalach branżowych oraz na stronach internetowych biur z nami współpracujących.

Pragniemy, aby w naszej firmie czuli się Państwo jak u najlepszych przyjaciół. Właśnie tu rozwiążecie wszystkie sprawy związane z nieruchomościami.

Dla naszych klientów oferujemy również usługi zarządzania nieruchomościami. Usługa obejmuje szeroko pojęty nadzór właścicielski a w nim między innymi: monitorowanie płatności czynszu i ich waloryzacja, uaktualnianie przeglądów technicznych, dbałość o ciągłość najmu, usuwanie bieżących usterek oraz opieka nad najemcami i inne dodatkowe czynności ustalone z właścicielem (np. księgowość, nadzorowanie innych zewnętrznych firm usługowych: nadzór nad remontem, usługi sprzątania itp.).

Sprzedaż lub wynajem nieruchomości? Zapraszamy do kontaktu z firmą Tomasza Jeżowskiego w Szczecinie.
Zasięg działania
Firma Tomasz Jeżowski Pośrednik Nieruchomości z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
I
Iwona
Świetna komunikacja z klientem. Pan Tomasz na bieżącą informował mnie o postępach w transakcji sprzedaży mieszkania. Wszystko doprowadził do pomyślnego końca.
M
Maciej
Polecam każdemu kto chce sprzedać nieruchomości. Pan Tomasz profesjonalnie dopilnował każdego detalu.